תמונת רקע
מאמרים כלליים >> מקצוע חדש עם לימודי תעודה

מקצוע חדש עם לימודי תעודה

כדי לרכוש מקצוע חדש וליהנות מקריירה מעניינת ומתגמלת לא חייבים להשקיע 4-3 שנים באקדמיה, מאחר ויש אפשרות ללמוד קורסים מקצועיים שונים כמו גישור וייעוץ גרונטולוגי במסגרת לימודי התעודה במרכז אקדמי. ללימודי התעודה יש יתרונות חשובים עבורכם כמו קורס קצר וממוקד המקנה לכם מקצוע חדש ומבוקש, ובהשקעה כספית יחסית נמוכה אפשר להשתלב בעבודה בתחום מקצועי חדש.
כדאי לדעת כי ניתן להתחיל קריירה חדשה ולרכוש מקצוע חדש ללא צורך בלימודים ממושכים באוניברסיטה או במכללה. המוסדות האקדמיים מציעים לימודי תעודה המבוססים על קורסים קצרים, בדרך כלל הקורס נמשך עד כשלושה חודשים, ובמסגרתו עוברים הכשרה מקצועית ייעודית ומקבלים תעודה מוכרת ומוערכת המאפשרת להשתלב בשוק העבודה. הלימודים מתאימים למועמדים שונים, כאשר תנאי הקבלה משתנים בין הקורסים, לכן חשוב לעיין בתנאי הקבלה ולקרוא מידע כללי על הלימודים.

תחומי לימוד עיקריים במסגרת לימודי התעודה

במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט מציעים לימודים אקדמיים לצד קורסים ייעודיים במסגרת לימודי התעודה. אלו קורסים מקצועיים ומעמיקים המכשירים את הבוגרים למקצוע חדש, הקורס מספק את כל הידע התיאורטי והכלים שנדרשים לעבודה בתחום.
הלימודים המוצעים במרכז האקדמי הם:

  • קורס גישור – קורס יוקרתי ומבוקש מאוד המבטיח לכם מקצוע חדש, מעניין ומאתגר. הליך הגישור הוסדר בחוק בתי המשפט ומטרתו ליישב סכסוכים ומחלוקות בין שני צדדים (בעלי הדין), בדרך של משא ומתן חופשי. למגשר אין סמכות להכריע במחלוקת בין הצדדים, הוא אחראי על ניהול הקונפליקט והניסיון ליישב את הסכסוך בין הצדדים. לחץ למידע נוסף על קורס גישור
  • ייעוץ גרונטולוגי – תוכנית לימודים חדשה שמטרתה להכשיר יועצים גרונטולוגיים, התוכנית נבנתה בשיתוף פעולה הדוק עם מכון "באר אמונה". מטרת הקורס היא להכשיר אנשי מקצוע מנוסים שיוכלו להשתלב במגוון תפקידים בארגונים ובקהילות העוסקות בגיל השלישי. לחץ למידע נוסף על קורס ייעוץ גרונטולוגי

מי מתאים לימודי תעודה ומה אפשר לעשות אחרי הקורס?

לימודי תעודה מתאימים לכל אדם המעוניין לרכוש מקצוע חדש ומעניין, למי שרוצה לעבור הסבה מקצועית מהירה ולעבוד בתחום אחר, ולאנשי מקצוע המעוניינים לרכוש השכלה נוספת ולהתמקצע בתחום נוסף.
קורס גישור הנמשך כ-60 שעות אקדמיות מכשיר את הבוגרים למקצוע גישור, הבוגרים מקבלים תעודה מוערכת ויוקרתית והם יכולים לעבוד כמגשרים מטעם בתי המשפט (בוגרי קורס פרקטיקום בלבד) וכמיישבי סכסוכים בתוך המשפחה, בין שותפים עסקיים, בין שכנים וכדומה.
קורס התנסות מעשית בגישור מאפשר לבוגרים להירשם כמגשרים מטעם בתי המשפט, בסיום הלימודים מקבלים תעודת בוגר קורס גישור מעשי, התעודה מוכרת על ידי הנהלת בתי המשפט בישראל.
קורס ייעוץ גרונטולוגי מבטיח שפע אפשרויות עבודה, זו הזדמנות להתחיל בקריירה חדשה בתחום מבוקש המבטיח סיפוק רב וקריירה עם נתינה ועשייה רבה ומשמעותית.

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה