תמונת רקע
מאמרים כלליים >> מכינה 30

מכינה 30

מכינה 30, הינה מכינה המיועדת עבור אנשים בני 30 ומעלה, המעוניינים להתקבל ללימודי תואר ראשון ואין בידם תעודת בגרות מכל סיבה שהיא. אנשים רבים בגילאי 30 ויותר, גילו כי ללא תואר אקדמאי אין באפשרותם להתפתח לתחומים שונים ואף למנף את הקריירה שלהם. בשל כך, מכללות ואוניברסיטאות מציעות כיום מכינה  בכדי לאפשר להם ללמוד ולהעשיר את הידע שלהם בתואר ראשון.


לימודי תואר ראשון לכל גיל

כיום נהוג לחשוב כי לימודים ל תואר שני במשפטים  מתאימים רק לחיילים משוחררים או לצעירים, אך אין זה נכון. כיום אנשים רבים בגילאי שונים חושקים להעשיר את הידע שלכם או לבצע הסבה מקצועית לתחומים שונים ומגלים כי ללא תואר ראשון האפשרויות בפניהם דלות מאוד. על ידי מכינה , תוכלו להגשים את חלומכם ולהשתלב במוסדות לימוד שונים וללמוד לתואר ראשון ואפילו להמשיך לתואר שני ודוקטורט.


מגוון אופציות לימוד

לאחר לימודי מכינה, תוכלו להשתלב במגוון מוסדות לימוד הפזורים ברחבי הארץ לשירותכם. כיום קיימים מגוון מכללות ואוניברסיטאות המציעות מסלולי לימוד שונים ומגוונים ואף תוכלו לשלב עבודה, קריירה וגידול ילדים יחד עם לימודים לתואר ראשון. לימודי מכינה 30 פלוס תפתח עבורכם מגוון אופציות לימוד וסוגים שונים של מסלולי לימוד למקצועות המועדפים עליכם.


ייעוץ אישי

אנשים רבים מתלבטים מה ללמוד ומה אופציות העבודה בתום הלימודים. בכדי לקבל תשובות על שאלות אלו, תוכלו להתייעץ עם צוות היועצים של אותו מוסד לימודים ולשמוגם על קורסי . כיום אנשים רבים מגיעים עם שאיפות מסוימות ללמוד תחום מסוים ובהמשך מגלים עניין בתחום אחר. לכן, חשוב להגיע עם ראש פתוח ולבדוק מספר אופציות. בנוסף, כיום קיימים יועצים חיצוניים המציעים ייעוץ אישי והתאמת מסלול לימודים, תוכלו אף לעזר במאמנים אלו בכדי להתאים לכם את מסלול הלימודים הטוב ביותר.

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה