צעירים מסתכלים לאופק
שיוכים >> שיוכים - עמוד בית - תכנים >> הטבות והקלות לשנת הלימודים

הטבות והקלות לשנת הלימודים

נרשמים עכשיו ומשלמים ב- 2025

בשנת הלימודים האחרונה, לאור התקופה, אנחנו בשערי מדע ומשפט, נערכנו כמה שניתן והענקנו התאמות אקדמיות וכלכליות לסטודנטים שלנו. בהתאם למצב, נמשיך ונעשה מאמצים להעניק סיוע ותמיכה על מנת שלא תוותרו על החלומות שלכם.
הירשמו עכשיו לאחד התארים של המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט ותהנו מהטבות רישום ומלגות.

*המערך הכלכלי.

הטבות רישום לחודש יולי 2024 

מלגת 5,000 ש"ח - תואר ראשון במשפטים- LL.B/ תואר ראשון במינהל עסקים/ תואר ראשון במדיניות ציבורית

מלגת 2,000 ש"ח -  לתואר שני במנהל עסקים M.B.A

מלגות וסיוע כלכלי למשרתים במילואים, בני ובנות זוגם

מלגת תודה- כאות הערכה, יוענק סיוע ייעודי למשרתי המילאום וכוחות ההצלה, במגוון מסלולי לימוד לתואר ראשון ושני.

סיוע כלכלי כללי- אנחנו במרכז האקדמי מבינים שהמצב הכלכלי יכול להכביד ואף לגרום לכם לוותר על החלומות. כדי שזה לא יקרה הקמנו קרן מלגות מיוחדת לסטודנטים המשרתים במילואים ואשר נפגעו כלכלית בזמן תקופת המלחמה.

*אין כפל מלגות

למידע נוסף והשארת פרטים

*המערך האקדמי.

תמיכה אקדמית אישית- אנחנו בשערי מדע ומשפט מבינים כי הסטודנטים המשרתים במילואים יהיו זקוקים לסיוע נוסף ועל כן כלל המרצים והסגל פה בכדי להעניק תמיכה אישית וקרובה לכל חייל מילואים בכל עת: לענות על שאלות, לתת הכוונות ופשוט להיות שם.

שיעורי הכנה לבחינות- כשהזמן שלנו ללימודים מוגבל, אין ספק שהכנה ייעודית לבחינות יכולה לעזור.
זו הסיבה שהקמנו שיעורים מרוכזים לכלל הסטודנטים לתגבור ועזרה במיוחד בתקופת המבחנים אך גם לצמצום פערים בחומר הנלמד במהלך השנה.

תגבורים לאורך שנת הלימודים- אנחנו מבינים כמה הימים מורכבים והזמינות משתנה ולכן מעמידים לרשות הסטודנטים מערך תגבורים לאורך כל שנת הלימודים שיאפשר לכם לא לפספס שום דבר חשוב, גם כשאתם לא תמיד פנויים.

התאמות אקדמיות משמעותיות- לאור התקופה ביצענו שדרוג לתוכניות הלימוד הקיימות, הרחבנו את הלמידה ההיברידית, אישרנו פטורים מקורסי בחירה ואף צמצמנו חלק מחומרי הלימוד, כדי שכל הסטודנטים יוכלו להמשיך ולא לוותר על השאיפות והחלומות שלהם.

- תמיכה בהתמודדות נפשית- המצב המורכב עלול לפגוש אותנו לא מוכנים. על מנת לחזק את החוסן הנפשי שלכם הסטודנטים לאורך כל השנה, העמדנו לרשותכם הקלטות של הרצאות המעניקות תמיכה וסיוע בהתמודדויות נפשיות שונות שתוכלו לצפות בהן בכל זמן שתצטרכו.

כולנו כאן ביחד במטרה להמשיך קדימה ולא לתת למצב היום, לגרום לנו לוותר על העתיד.
מתפללים להחזרת החטופים ומייחלים לשובם בשלום של כל החיילים, בתקווה לבשורות טובות במהרה.

*המערך האקדמי משתנה בין מסלולי הלימודי, המרכז האקדמי רשאי לבצע שינויים בהתאם למצב.

 

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה