תמונת רקע

מכללות למשפטים

לימודי משפטים הינם לימודים מאתגרים המושכים אליהם סטודנטים רבים מכל רחבי הארץ המעוניינים להשתלב במקצוע זה. מכיוון שהתחום הינו נחשק ביתור, כיום תוכלו למצוא מכללות משפטים הפזורים ברחבי הארץ ומציעים מסלולים שונים של לימודי משפטים. לימודי משפטים במכללות למשפטים, יוכלו לפתוח עבורכם דלת למקומות עבודה מכובדים ונחשקים ביותר בתעשייה ע"י תואר במשפטים.

 

יתרונן המרכזי למכללות למשפטים

היתרונות ללימודי משפטים במכללות הין רבים, אך היתרון הבולט הוא - שהלימודים נגישים יותר עבור רבים אשר אינם עומדים בתנאי הקבלה הקשוחים של האוניברסיטאות. מעבר לכך שלימודי משפטים במכללות הינם אישיים יותר בכיתות קטנות ובכן היחס הינו אישי לכל תלמיד. אך יש לזכור כי לכל דבר בחיים יש גם חסרונות ולימודים במכללות הינם לימודים יקרים יותר מאשר באוניברסיטאות אך ברוב המקרים, אנשים רבים מעדיפים לשלם יותר בגלל היתרונות הרבים הקיימים במכללות.

ככל חולף הזמן הביקוש ללימודי משפטים הולך וגדל בעוד הרף באוניברסיטאות ממשיך לעלות ותנאי הקבלה נעשים קשוחים יותר.

 

מכללה או אוניברסיטה?

אנשים רבים מתלבטים בתחילת דרכם בשאלה האם ללמוד לימודי משפטים במכללה או באוניברסיטה. בעבר משרדי עורכי דין העדיפו להעסיק עורכי דין בוגרי אוניברסיטאות, אך כיום הדבר אינו משמעותי כלל וכלל לאור רמתן האקדמית של המכללות, שללא ספק, אינה יורדת מרמתן של האוניברסיטאות. קבלה לעבודה למשרדי עורכי דין הינה תלוי במועמד וברושם שהותיר אותו מועמד והן בהתמחותו וניסיונו בתחום.

 

זמן מול כסף

כיום עליכם לבצע שיפור ציוני הבגרות והפסיכומטרי, בכדי להתקבל אל לימודי משפטים באוניברסיטה, לימודים אלו מצריכים השקעה כספית נוספת מעבר ללימודים ובכן זמן יקר של שנה שלימה. פירושו של דבר היא דחיית הלימודים בעוד כשנה, כאשר למעשה אין בטוחה כי שיפור הנתונים, יוביל לקבלה ללימודים. מעבר לכך, בלימודים במכללות משפטים , השכר הינו גבוהה יותר אך התחלת הלימודים הינה מידית.

מוזמנים לקרוא בנוסף: מכינה 30  | מבחן GMAT  | 

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה