המחשה של סטודנטים בקמפוס
לימודי משפטים >> תואר שני בלימודי משפט ללא משפטנים M.A

תואר שני בלימודי משפט ללא משפטנים M.A

הטבת רישום בסך 500 ₪ לפרטים >>

התואר השני, הראשון להתפתחות הקריירה!

עולם המשפט שינה את אופיו במהלך העשורים האחרונים, תחום המשפט אשר היה מבוסס על ידע, מחקר והשכלה אקדמית, הפך לעיסוק רב תחומי מגוון ומורכב המשפיע על חיינו באופנים שונים.
לכן אנחנו בשערי מדע ומשפט פיתחנו תוכנית לתואר שני בלימודי משפט ללא משפטנים, בה תוכלו להרחיב ולהעמיק את ההשכלה שלכם בתחומי המשפט ובכך תרכשו כלים עדכניים להתמודדות עם המציאות המשפטית הקיימת, תוך זיקה לניסיון עבודתם ולתחומי ידע אחרים. שילוב זה של תחום המשפט עם ההשכלה הרלוונטית שבידכם, יעניק ראייה רב תחומית מקיפה, הרחבת אופקים ומיצוי היכולות האישיות כדי לקחת את הקריירה לשב הבא.
תוכנית לימודי תואר שני במשפט ללא משפטנים אינה מיועדת להכשרת עורכי דין ולא מאפשרת עיסוק בעריכת דין.

למי מיועד תואר שני בלימודי משפט ללא משפטנים

תואר שני בלימודי משפט ללא משפטנים מיועדת לבוגרי תואר ראשון שאינם משפטנים ומיועדת לקהל יעד רחב ומגוון, ובעיקר לכל אקדמאי או בעל תפקיד הזקוקים לידע משפטי בעבודתם.

תוכנית הלימודים מתאימה, בין היתר: לכלכנים, רואי חשבון, מהנדסים, רופאים, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים, יזמים, אנשי עסקים, מנהלים בכירים בארגונים השונים במגזר הפרטי או הציבורי, מנהלי בתי ספר, מורים העוברים הסבה לתפקידי ניהול במערכת החינוך על רבדיה השונים.
מטרת התוכנית היא להעניק, להרחיב ולהעמיק את ההשכלה בתחומי המשפט, ולהקנות כלים עדכניים להתמודדות עם המציאות המשפטית הקיימת, תוך זיקה לניסיון בתחומי החיים והעבודה השונים.
התוכנית מיועדת בעיקר לבוגרי תואר ראשון בתחומים כמו: מדעי החברה הרוח, מהנדסים, רופאים, יזמים, אנשי עסקים, מנהלות ומנהלים מתחומים שונים, לרבות מורים העוברים הסבה לתפקידי ניהול במשרד החינוך וברשויות השונות. בנוסף, ההשכלה המשפטית הרחבה מתאימה לכל אדם שהעולם המשפטי קרוב לליבו ולתחומי העניין שלו, על מנת להעשיר את ידיעותיו והשכלתו בעולמות המשפט העדכניים.

מלגה עד 7,000 ₪ לבוגרי המרכז האקדמי

ייחודו של שערי מדע ומשפט בלימודי תואר שני בלימודי משפט ללא משפטנים M.A

מתווה לימודים היברידי
במרכז האקדמי הלמידה היברידית – למידה משולבת וגמישה מהבית ומהקמפוס, שבוע ראשון למידה פרונטאלית בקמפוס, שבועיים למידה מקוונת, לסירוגין.
זאת נכון לשנת הלימודים תשפ"ד

לימודים בהתאמה אישית
מתווה הלימודים ההיברידי בשערי מדע ומשפט מאפשר לכל סטודנטים ללמוד בקצב שלו, תוך התחשבות בצרכים האישיים והייחודיים של כל סטודנט, ניתן להקפיא את הלימודים לתקופה מסוימת בגלל נסיעה לחו"ל, ויש התחשבות בצרכי הסטודנט כדי לסייע לו להתמודד היטב בין העומס בעבודה לבין העומס והמטלות במסגרת הלימודים באקדמיה.

עזרי לימוד חדשניים

במהלך הלימודים רוכשים ידע וכלים גם מפודקאסטים, סרטונים ואמצעי לימוד מתקדמים נוספים המשפרים את חוויית הלימודים וזמינות המידע. השיעורים בשערי מדע ומשפט מוקלטים והסטודנטים לתואר שני במשפטים ללא משפטנים יכולים לצפות בשיעור לקראת הבחינות.

פיתוח יכולות אישיות
בשערי מדע ומשפט מלמדים בשיטה ייחודית ועדכנית המכונה HOTS, שיטת הלימוד הייחודית נועדה לפתח מיומנויות למידה, חשיבה ביקורתית, חשיבה יצירתית, יכולות אנליטיות ויכולות אישיות.

סגל מרצים מהשורה הראשונה בארץ
הפקולטה למשפטים במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט נוסד בשנת 1995, וכבר למעלה מ-25 שנים הוא מנחיל לסטודנטים ולסטודנטיות הלומדים בשעריו ערכים של מצוינות ומחויבות חברתית עמוקה וזאת על ידי סגל הוראה בכיר ומומחה בתחומים שונים אשר נלמדים בתוכנית הלימודים.

מרכז להכוון קריירה המסייע לבוגרים להשתלב בעולם התעסוקה
למרכז קשרים ענפיים בעסקים שונים ויכול ליצור את הקשר הראשוני בין הבוגר ולמקום עבודתו.

קורס AI כחלק מתוכנית הלימודים, בחינם

תוכנית הלימודים

לימודי תואר שני במשפט ללא משפטנים הפכו בשנים האחרונות למסלול לימודים יוקרתי ומבוקש מאוד. תוכנית הלימודים הותאמה למציאות המשפטית העדכנית והמתחדשת בישראל, שיטת הלימוד המתקדמת והייחודית מבטיחה יכולות חשיבה וכלים לניתוח ביקורתי ואנליטי, מעבר לידע התיאורטי. לכן בוגרי המסלול זוכים לניסיון מעשי ולכלים מקצועיים המתאימים לדרישות הגבוהות בשוק העבודה.

התוכנית כוללת מגוון רחב של קורסים מתחומי המשפט המנהלי, הפלילי והאזרחי, וכן מתחומים כמו:
דיני עבודה, חוזים, משפחה, נזיקין, משפט וחברה ועוד. בוגרי התוכנית יכולים לקרוא חוזים, להבין את העולם המשפטי המורכב בתוך מסגרת הקריירה שלהם, לגשת למכרזים, להכין חוות דעת הכוללות היבט משפטי ועוד.

תוכנית הלימודים לתואר שני בלימודי משפט ללא משפטנים כוללת קורסי חובה ובחירה, כל סטודנט חייב לבחור שני קורסי בחירה בהיקף של 4 נ"ז ולהגיש שני סמינריונים בהיקף של 8 נ"ז.

לתוכנית הלימודים המלאה נכון לתשפ"ג לחץ כאן

ראש החוג לתואר שני בלימודי משפט M.A

פרופ' ישראל גלעד

פרופ ישראל גלעד
פרופ' גלעד הינו ראש החוג לתארים שניים בפקולטה למשפטים, בעל נסיון רב כחבר סגל בפקולטות למשפטים מהגדולות בארץ, מבין תחומי התמחותו: דיני נזיקין, התיישנות אזרחית, ניתוח כלכלי של המשפט, דיני תאגידים
לעמוד המלא של פרופ' גלעד לחצו כאן >>

מבין מרצי החוג לתואר שני בלימודי משפט M.A

ד"ר תהילה אלון

ד"ר תהילה אלון
ד"ר אלון הינה מרצה בכירה בפקולטה למשפטים, מבין תחומי התמחותה: משפט עברי ,דיני משפחה , דיני ירושה
לעמוד המלא של ד"ר אלון לחצו כאן >>
ד"ר מיכאל בריס

ד"ר מיכאל בריס
ד"ר בריס מבין המרצים הבכירים בפקולטה למשפטים, מבין תחומי התמתחותו: סיבתיות במשפט העברי, עילות גירושין, יחסי ממון בתוך המשפחה, דת ומדינה, סדרי הדין בבית הדין הרבני.
לעמוד המלא של ד"ר בריס
לחצו כאן >>
פרופ' לימור עציוני


מרצה בכירה בפקולטה למשפטים, הינה מומחית במשפט פלילי, משמשת כמרצה מבוקשת באקדמיה, בפרומים מקצועיים, ובפני שופטים בערכאות הגבוהות.
לעמוד המלא של פרופ' עציוני לחצו כאן >>

 

מתווה לימודים היברידי לתואר שני בלימודי משפט ללא משפטנים

מתווה הלימודים הינו היברידי המשלב לימודים בקמפוס ולמידה מרחוק. שבוע ראשון למידה פרונטאלית בקמפוס, שבועיים למידה מקוונת, לסירוגין. זאת נכון לשנת הלימודים תשפ"ד

הכוון קריירה ואפשרויות תעסוקה

במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט פועל מרכז להכוון קריירה המסייע לסטודנטים לתואר שני בלימודי משפטים ללא משפטנים להתקדם בתחום לאחר שהסטודנט רכש את הידע המתאים. המטרה העיקרית של המרכז להכוון קריירה היא לסייע לבוגרי המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט להשתלב בעולם התעסוקה בעזרת העצמה אישית ופיתוח מודעות קריירה.

תנאי קבלה

התוכנית לתואר שני בלימודי משפט ללא משפטנים מיועדת למועמדים בעלי תואר ראשון ממוסד מוכר בארץ או מחו"ל, בציון ממוצע של 80 לפחות בתחומי מדעי החברה והרוח, מדעי הבריאות והרווחה, חינוך, מנהל עסקים ומשאבי אנוש. כדאי לדעת כי תנאי הקבלה נקבעים מידי שנה בשנה בהתאם לביקוש ולמכסה הקיימת שנקבעה לתוכנית.
מועמדים בעלי תואר ראשון במשפטים (LL.B) יהיו פטורים מלימודי השלמה בהיקף של 24 נ״ז.

 

ניתן למצוא את כל המידע אודות פרטי הרישום לתואר שני בלימודי משפט ללא משפטים M.A

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה