תמונת רקע

לימודי תואר שני במשפטים

עולם המשפטים הינו עולם רחב ובו מגוון תחומים וידע כלולים בתוכו. בלימודי תואר ראשון במשפטים הנכם לומדים על “קצה המזלג” חוקים ודינים שונים. כיום בוגרי תואר ראשון במשפטים מוצאים עניין רב בלימודי תואר שני במשפטים. הלימודים לתואר שני,  מאפשרים הרחבה משמעותית של הידע במשפט שנלמד והעמקה בתחומי התמחות ספציפיים אשר תבחרו. את לימודי תואר שני במשפטים, ניתן ללמוד במספר אוניברסיטאות ומכללות הפזורות ברחבי הארץ וזמן הלימוד אינו עולה על שנתיים.


למי מיועדים לימודי תואר שני?

לימודים לתואר שני מתאימים לבוגרי תואר ראשון במשפטים המעוניינים להעשיר ולהרחיב את ידיעותיהם במשפטים ובכן לטובת שדרוג מקום העבודה ותנאי השכר. כיום ישנן מכללות רבות המציעות אופציה ללימודי תואר שני במשפטים אף לבוגרי תואר ראשון בתחומים שונים כמו – לבוגרי תואר ראשון בכלכלה, חשבונאות, תקשורת ועוד.


מה כוללים לימודי תואר שני במשפטים?

לימודי התואר במשפטים כוללים מספר קורסי חובה בתחומי משפט מרכזיים וקורסים נוספים כחלק ממסלול התמחות. כיום כל מוסד לימודים מציע מסלולים שונים בלימודי תואר שני ושילוב של תחומי לימוד שונים. לרוב קורסים מתקדמים של תואר שני כוללים למידה של חוקים שונים מהארץ ומהעולם בהתאם למסלול הנבחר במוסד הלימוד.


תנאי הקבלה לתואר שני

תנאי הקבלה לתואר שני במשפטים , הינם משתנים ממוסד לימודים האחד לשני אך רובם דורשים תנאי סף קבלה מינימלי של ציון משוכלל של – 80 בלימודי תואר ראשון. סף הקבלה עשוי להשתנות משנה לשנה בהתאם לביקוש או למדיניות מוסד הלימודים לכן, מומלץ לבדוק את מראש טרם תחילת התהליך עצמו. הגשת המועמדות הינה פשוטה וכיום מוסדות לימודים מציעים יום פתוח בו תוכלו לברר את כל הפרטים הנדרשים לתחילת הלימודים כמו – תנאי קבלה, מסלולים, תכנית הלימוד, שעות לימוד ועוד.

מתעניינים?
 הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף.

עקבו אחרינו...
מתעניינים?
 הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף.

כניסת סטודנט כניסת מרצה