תמונת רקע
חדשות ועדכונים >> הודעות קורונה >> הודעת קורונה מס' 3 (תשפ"ב) מתווה בחינות סמסטר א'

הודעת קורונה מס' 3 (תשפ"ב) מתווה בחינות סמסטר א'

סטודנטים וסטודנטיות יקרים,

מקווים שאתם ובני משפחותיכם מרגישים טוב .
כתמיד המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט עוקב אחר ההתפתחויות הנוגעות למגפת הקורונה ועורך התייעצויות והערכות מצב על בסיס יומי.
המרכז רואה חשיבות עליונה ועושה כל מאמץ לשמור על שגרת לימודים תקינה. במסגרת זו המרכז רואה חשיבות עצומה בקיום הבחינות באופן פרונטאלי בקמפוס ולכן כל החלטה בענין זה מתקבלת באופן הזהיר והאחראי ביותר.
ברוח זו ולאור הערכת המצב שנעשתה בשים לב לעליה הנוכחית בתחלואה, הוחלט על ידי ראשי החוגים כי השבוע הראשון של בחינות סמסטר א' יתקיים במתכונת מקוונת.
כלומר, כל הבחינות הקבועות לתאריכים 23.1.22 עד 28.1.22 יתקיימו באופן מקוון.
במהלך השבוע הבא יתכנסו ראשי החוגים לדיון נוסף ולהערכת מצב עדכנית ובהתאם לכך תתקבל החלטה ביחס למתכונת הבחינות החל מיום 30.1.22 ואילך.
אנו מאחלים לכולם בריאות איתנה, סיום סמסטר מוצלח והצלחה בבחינות.

*כל ההחלטות הנזכרות כפופות לשינויים ותעמודנה בתוקפן עד לקבלת החלטה אחרת על ידי
הנהלת המרכז האקדמי

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה