תמונת רקע

הודעת קורונה 25

שלום לכולם,

בחינות

בימים אלה אנחנו מסיימים את מועדי א' של בחינות סמסטר ב' ומתחילים במרץ את מועדי ב'.

לקראת מועדי ב' אנחנו חוזרים ומפנים אתכם אל ההנחיות שפורסמו  לביצוע הבחינות ומזכירים כי יש לבצע שתי פעולות:

א. התחברות למפגש הוובקס של ההשגחה (מפורסם בהודעות שבאתר הקורס הרלוונטי)
ב. הורדת הבחינה במודול הגשת העבודות/בחינות מקוונות והטענת הקובץ לאחר ביצוע הבחינה בתיבת ההגשה

שימו לב לשעות סגירת תיבות ההגשה והקפידו לעמוד בזמנים שכן אחרי סגירתה של התיבה לא ניתן להגיש את הטופס.

סמסטר קיץ

ביום ראשון, 19 ביולי 2020, הקרוב נפתח בשעה טובה סמסטר הקיץ. כפי שפרסמנו בהודעת קורונה מס' 24 – הלימודים בסמסטר הקיץ יתקיימו בדומה למה שנעשה בסמסטר ב', במתכונת מקוונת באמצעות מפגשי הוובקס.

לנוחיותכם קישורים של כל המרצים המלמדים במרכז לשם התחברות למפגשי הוובקס.- לקובץ עם הקישורים לחצו כאן

להזכירכם, מערכת השעות שלכם נשמרת כפי שנקבע לכתחילה וכל השיעורים יתקיימו בקישורי הוובקס של המרצים. הקישור של כל מרצה יהיה זמין בשעת השיעור כפי שנקבעה במערכת.

לתשומת לבכם – בעקבות הסקת מסקנות מהסמסטר החולף ובניסיון לסייע בלמידה ובהטמעת החומר להלן החלטת ראשי החוגים ביחס לאופן הלמידה בסמסטר הקיץ:

א. במהלך סמסטר הקיץ לא תיאכף חובת הנוכחות, עם זאת המרצים יסקרו את מידת השתתפותם של הסטודנטים בשיעורים און-ליין או בצפייתם בשיעורים המוקלטים.

ב. בכל קורס ישולבו מרכיבי ביניים על פי המפתח שלהלן:
קורס עד 2 נ"ז – ישולב בוחן מקוון אחד במהלך הסמסטר
קורס שך 3 נ"ז ומעלה – במהלך הסמסטר ישולבו שני בחנים מקוונים.

אנו מאחלים לכולכם המשך הצלחה, בריאות איתנה ובשורות טובות

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה