תמונת רקע
חדשות ועדכונים >> הודעות קורונה >> חידוד נהלים בתקופה זו

חידוד נהלים בתקופה זו

לסטודנטים שלום,

אנו מקווים שכולכם בטוב וכבר השתלבתם בשגרת הלמידה של הסמסטר.

אנו מבקשים לחדד פעם נוספת את ההנחיות ביחס לכניסה אל הקמפוס וההקפדה על הכללים בעת השהות בו.

א. לתשומת לבכם: בשער הכניסה יש להציג תו ירוק בתוקף/ אישור בדיקה שלילית בטווח של 84 שעות לבדיקת אנטיגן או שבוע לבדיקת PCR.
בהצגת תוצאות בדיקה שלילית יש להציג אישורים מקוריים דרך האפליקציות השונות בלבד ולא יכובדו צילומי מסך או אישורים מודפסים.

ב. יש להקפיד על חובת עטיית מסכות בכל שלב בו הנכם נמצאים בחללים סגורים לרבות במהלך השיעורים ובעת שהיה בקפיטריה.
פקחי הקורונה של המרכז עורכים סיורים לאורך כל היום לשם וידוא הקפדה על הכללים.
לצורך שמירה על בריאות כולנו ניאלץ לנקוט בהליכים משמעתיים במקרה של אי מילוי הנחיות אלה ועל כן, לצורך השגת מטרות אלה וכדי להימנע מאי נעימות אנו מבקשים מכולם שיתוף פעולה מלא.

בהצלחה והמשך לימודים פורה ומהנה

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה