תמונת רקע

הודעת קורונה 28

לסטודנטים שלום,

 אנו שמחים לעדכן כי ראשי החוגים ניהלו היום דיון ביחס למרכיבי הביניים בסמסטר הקיץ הנוכחי.

יובהר כי מטלות הביניים בקורסים השונים נועדו לסייע לכם לשמור על רצף של למידה במהלך הסמסטר

יחד עם זאת, לאחר בחינת מכלול השיקולים וההיבטים הרלוונטיים הוחלט על ידי ראשי החוגים כי מטלות הביניים, כפי שיקבעו על ידי המרצים, יהוו ציון מיטיב מעל ה – 100% ולא יהיו מטלת חובה כחלק ממרכיבי הציון בקורס.

 ציון המיטיב בגין מטלות הביניים בכל קורס יהיה עד  10 נקודות, על פי החלטת המרצה.

 אנו מאחלים לכולכם הצלחה בסמסטר הנוכחי וקוראים לכם לשמור על רצף למידה סדיר לאורך כל הסמסטר על מנת שתוכלו להפיק את המקסימום מהמאמצים שמשקיעים המרצים בקורסים וכך תגיעו מוכנים יותר לסוף הסמסטר.

 

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה