תמונת רקע

הודעת קורונה 27

לסטודנטים שלום,

להזכירכם, על פי הלו"ז האקדמי לא מתקיימים לימודים מחר יום רביעי, 29.7.20 וביום חמישי 30.7.20 לרגל ט' באב.

ביום חמישי המרכז סגור.

ביום שישי, 31.7.20 הלימודים יתקיימו בוובקס כמקובל ובהתאם למערכת השעות הרגילה.

 

מעבר לעבודה בקפסולות

אנו  מבקשים לעדכן כי עובדי המרכז החלו לעבוד במתווה של קפסולות.

קפסולה אחת עובדת בימים ראשון ושלישי וקפסולה שניה בימים שנים ורביעי. בימי חמישי מתקיימת רוטציה שנקבעת בכל שבוע.

סטודנטים המבקשים להגיע אל המרכז לכל מטרה שהיא (למעט בחינות פרונטאליות) מתבקשים לשמור על אחת הקפסולות ולא להגיע בימים שאינם כלולים בקפסולה בה בחרו.

לשם הדוגמא אם סטודנט/ית מגיע למרכז ביום ראשון, הוא/היא יוכלו להגיע בשנית רק בימי שלישי ועליהם להימנע מהגעה בימים שני ורביעי.

בימי חמישי לא תתאפשר כניסת סטודנטים למרכז כלל אלא לצורך קיום בחינה פרונטאלית על פי רישום מראש כמקובל.

יובהר, סטודנט המבקש להגיע לצורך מסוים אל המרכז בימי חמישי או בימים שאינם בקפסולה שלו מתבקש לפנות באופן מיוחד אל רכזת השנה לשם טיפול פרטני – את הפניות יש לשלוח באמצעות פניה למזכירות שבתחנת המידע לסטודנט.

 

טוהר הבחינות

לצערנו, על אף התראות שנשלחו בעניין אנו נתקלים בהפרות מרובות של כללי המשמעת הנוגעים לביצוע הבחינות.

אין ספק כי התקופה הנוכחית מאתגרת את כולם, סטודנטים, מרצים ומנהלה כאחד אך אין היא מווה תירוץ להפרה של כללים בסיסיים של שמירה על טוהר הבחינות ועל האמון שניתן בענין זה.

בית הדין המשמעתי עורך בימים אלה דיונים ביחס להפרות שנתפסו ולצערנו נקבעים עונשים משמעתיים שיש בהם כדי לעכב את המשך לימודיהם של הסטודנטים המפרים את הכללים.

נא הקפידו על הכללים ובכך תימנע אי נעימות מיותרת.

 

מרכיבי ביניים סמסטר הקיץ

כפי שפורסם בהודעת קורונה מס' 26 בקורסי הקיץ משולבות מטלות ביניים לצורך סיוע ותמיכה במעקב הסטודנטים אחר החומר המועבר בשיעורים.

בימים הקרובים יעלו המרצים הודעות לאתרי הקורסים ובהם פירוט ביחס לאופי מרכיבי הביניים ומועדם. במקביל יעודכנו מועדי המטלות בתכנית הבחינות שבתחנת המידע לסטודנט.

 

ספרים באנגלית

סטודנטים הלומדים אנגלית בסמסטר הנוכחי מוזמנים להגיע אל המרכז לשם קבלת ספרי הלימוד שנרכשו עבורם.

החלוקה תתבצע בשער המרכז על ידי השומר עד השעה 16:00 בימים א-ה (למעט כאמור בתשעה באב).

 

ברכת חג שמח לחוגגים את חג הקורבן בסוף השבוע הקרוב, כל סאנה ואינתום סאלמין

וצום קל ומועיל לצמים בט' באב

 

בהצלחה לכולם

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה