תמונת רקע

הודעת קורונה 24

לכל הסטודנטים שלום,

ראשית נדרוש כמקובל בשלומכם ובשלום משפחותיכם. מקווים שהימים הנוכחיים עוברים על כולכם בשלווה יחסית.

בחלוף כשבועיים וחצי של בחינות אנחנו רואים שכולם כבר מורגלים בשיטת הבחינות שנכפתה עלינו ואנחנו מקווים שכולם משכילים לעשות שימוש ראוי והוגן במערכות שהועמדו לרשותכם לצורך זה, תוך שמירה על טוהר הבחינות.

לתשומת לבכם, בהתאם להנחיות משרד הבריאות כפי שהן חלות היום על המוסדות להשכלה גבוהה, הוחלט על ידי נשיא המרכז וראשי החוגים כי הלימודים בסמסטר הקיץ, המתחיל ביום ראשון 19 ביולי 2020 יתקיימו במתכונת מקוונת באמצעות ה - WEBEX, בדומה למתכונת בה הועברו הקורסים של סמסטר ב'.

אנו מזכירים כי השיעורים יתקיימו ONLINE בימים ובשעות המופיעים במערכת השעות של סמסטר הקיץ ובמקביל יוקלטו ויועלו לאתרי הקורסים לצפיה מאוחרת יותר.

הנחיות נוספות ביחס לאופן הלמידה בסמסטר הקיץ ישלחו לקראת פתיחתו של הסמסטר ובהתאם להנחיות משרד הבריאות כפי שיתקבלו.

לשם הנוחות אנו מצרפים בשנית את קובץ ההנחיות לשימוש במערכת ה - WEBEX.

לתשומת לבכם - כל ההודעות הרלוונטיות לתקופה זו מאוגדות באתר הבית של המרכז תחת כותרת "הודעות קורונה" וכן בשולחן העבודה של הסטודנט.

בכל בעיה או אי בהירות נא הקדימו פנו אל רכזת השנה לשם מתן סיוע טרם תחילתו של הסמסטר.

בהצלחה ובריאות איתנה לכולם

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה