תמונת רקע
חדשות ועדכונים >> הודעות קורונה >> הודעת קורונה- 19

הודעת קורונה- 19

לסטודנטים שלום,

מקווים ששלומכם טוב ותחילת החזרה לשגרה הביאה עימה שמחה ובשורות טובות.

בהמשך להודעה קודמת בעניין בחינות נבקש לעדכן כמפורט להלן:

 שיעורי תגבור

לאחר מיפוי הצרכים על פי פניות סטודנטים ומרצים כאחד, בנינו לוח שיעורי תגבור במקצועות בהם נדרש הדבר.

רכזות השנה ישלחו אליכם הודעה ייעודית בכל קורס בו מתקיים שיעור תגבור. לצורך חלוקה מספרית בכיתות בהתאם להנחיות עליכם להירשם מראש לשיעורי התגבור. נא עקבו אחר ההודעות מטעם רכזות השנה ופעלו על פי ההנחיות.

מועדי בחינות סמסטר ב'

כפי שצוין ובהתאם להנחיות המועצה להשכלה גבוהה ומשרד הבריאות, כל הבחינות של סמסטר ב' יתקיימו בקמפוס. במידה והנחיות משרד הבריאות יחייבו הגבלות יותאם לוח הבחינות להגבלות אלה.

יודגש – אין שינוי בלוח הבחינות שנקבע לסמסטר זה מבחינת תאריכי הבחינות. לוח הבחינות מפורסם בתחנת המידע וכל סטודנט יכול לצפות בתכנית הבחינות האישית שלו כבר כעת.

במידה וכאמור יהיה צורך בהגבלת מספר סטודנטים בכל כיתה,  תיערך התאמה להנחיות ובהתאם לכך יתכן שינוי בשעת הבחינה.

אם אכן יהיה שינוי בשעות הבחינה כאמור תשלח אליכם הודעה עד 24 שעות לפני הבחינה ובה ציון שעת הבחינה והחדר בו כל נבחן עתיד להבחן.

 

מבנה הבחינות

 מרבית הבחינות ייערכו במתכונת רגילה במרכז. קיימים קורסים מסוימים בהם בחר/ה המרצה בהחלפת הבחינה בעבודה. בקורסים בהם הוחלט על כך תשלח הודעה פרטנית על ידי מרצה הקורס.

לתשומת לבכם – על מנת לסייע הוחלט על ידי כלל ראשי החוגים להנחות את המרצים לכלול מרכיב בחירה בתוך כל אחת מהבחינות כך שבכל בחינה סך הנקודות המלא יגיע עד 125 נקודות. כך תוכלו לבחור אם לענות על כל הבחינה ולצבור את מירב הנקודות האפשרי (עד 100) או לחלופין לבחור במענה רק על חלק משאלות הבחינה בהתאם לבחירה שתינתן.

 

לסטודנטים בבית הספר למשפטים – ביטול מרכיב הלמידה העצמית

כידוע, במרבית קורסי החובה נקבע לכתחילה מרכיב  ציון של 15% בגין למידה עצמית. לאור אופים של הלימודים בסמסטר החולף ועל מנת להקל הוחלט על ידי סגל בית הספר למשפטים לבטל רכיב ציון זה ולא לכלול למידה עצמית כלל.

 

הצהרת בריאות

 לתשומת לבכם, בבואכם אל המרכז עליכם למדוד חום ולחתום על הצהרת בריאות כמתחייב. קישור להצהרת בריאות מקוונת מופיע באתר המרכז מצד ימין למעלה עם כניסתכם לאתר וכן באתר המותאם במכשירי הטלפון הניידים.

לאחר חתימה על הצהרת הבריאות תקבלו למייל אישור כניסה, אותו יש להציג לשומר בכניסתכם אל המרכז.

האמור חל כל עוד לא שונו ההנחיות ועל כן עליכם לפעול בהתאם כבר מהיום הן לצורך הגעה אל הספריה ומכאן ואילך בשיעורי התגבור והבחינות.

 

לימודים בסמסטר הקיץ

 נכון לעכשיו ועל פי ההנחיות שהתקבלו אנו שמחים לעדכן שהלימודים בסמסטר הקיץ יתקיימו במתכונת פרונטאלית מלאה בקמפוס בהתאם למערכת השעות הרגילה.

במידה ויחול שינוי בהנחיות נעדכן בהתאם.

 

מאחלים לכולם הצלחה ומקווים לראותכם חוזרים אל הקמפוס בקרוב

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה