תמונת רקע

הודעת קורונה-17

לסטודנטים שלום,

מקווים שכולם מרגישים טוב וחזרתם ללמידה המקוונת באופן סדיר.

אנו מבקשים להזכיר כי מחר, יום שני, ערב יום הזכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, יסתיימו הלימודים בשעה 16:00.

בימים שלישי ורביעי לא יתקיימו לימודים כלל לרגל יום הזכרון ויום העצמאות.

ביום חמישי חזרה ללימודים מקוונים ללא קיום שיעורי פרונטאליים במרכז.

אנו שבים ומזכירים לכל מי שרשום למועדי ב' וג' של סמסטר א' לוודא מהו מועד הבחינה בקורס אליו נרשמו ולהכנס לבחינה באתרי הקורסים במועד האמור החל מהשעה 9:00 בבוקר. מועדי הבחינה מפורסמים בתחנת המידע לסטודנט>הודעות ובשולחן העבודה לסטודנט.

במרבית הבחינות הבחינה זמינה למשך 24 שעות החל מהשעה 9:00 בבוקר למעט בקורסים בהם נקבע אחרת על ידי המרצה והודעה נשלחה בהתאם.

אנו מאחלים לכולם חג עצמאות שמח

לסטודנטים המוסלמים ראמדן קארים

נצלו את החגים כדי לחגוג בחיק משפחותיכם בביתכם ובבריאות טובה תוך שמירה על ההנחיות למען חזרת כולנו לשגרה ברוכה בקרוב.

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה