תמונת רקע
חדשות ועדכונים >> הודעות קורונה >> הודעת קורונה- 12

הודעת קורונה- 12

25.3.20

סטודנטים יקרים השלום והברכה

ימים מאתגרים עוברים על כולנו. אנו מקווים שאתם מצליחים לשמור על "שיגרת חירום" ואנו מאחלים לכם בריאות טובה ואיתנה ושנעבור במהרה ימים אלה. אנו בקשר הדוק עם המל'ג בכל הנושאים הקשורים למערך הלימודים, ופועלים עפ'י הנחיות מל'ג באופן מלא.

אנו מבינים שבתקופה זו מלווים אותנו חששות רבים וביניהם גם חששות בתחום הכלכלי/כספי. אנו  עושים את כל המאמצים (הגם שהדבר כרוך בהוצאות כספיות לא מתוכננות) להמשיך את מהלך הלימודים באופן מסודר ע'י שיעורים מקוונים, וכל זאת כדי לא לפספס את הסימסטר הנוכחי.

מכיוון שכולנו נמצאים באי וודאות לגבי משך המשבר וחומרתו אנחנו מקיימים דיונים מדי יום להערכת המצב ולגבי סיוע לסטודנטים לצלוח תקופה מאתגרת זו, על כל המשמעויות שלה.

כדי להקל על הסטודנטים כבר כעת, החלטנו לסבסד את הריבית וההצמדה בגין הלוואות עד 20,000 ₪ להסדרת תשלום שכר לימוד והוצאות מחיה למשך תקופה של 3 שנים לכל הסטודנטים שלנו באופן גורף.

גם אם הסדרתם את תשלום שכר הלימוד לשנה זו תוכלו לפנות לקבלת הלוואה, כאמור, על מנת לצלוח תקופה מאתגרת זו.
את ההלוואה נותנת חברת שכ"ל העובדת איתנו בשיתוף פעולה כבר מספר שנים. לחצו כאן להגשת בקשת הלוואה

סטודנטים שכבר קיבלו את ההלוואה וזקוקים לסיוע נוסף, מוזמנים ליצור קשר עם נציגי מדור שכר לימוד ואגף כספים, שפרטיהם מצורפים בהודעה זו, על מנת לקבל סיוע פרטני:

אורית פרידמן, רכזת מדור שכר לימוד        09-7750383

מירי ישרים, מנהלת מדור שכר לימוד         09-7750306

אמיר כהנא, סמנכ"ל הכספים                    09-7750310

אנו מאחלים לכם בריאות טובה ומתפללים שהקורונה תעבור מן העולם מהר ככל האפשר

שימרו על עצמכם !

הנהלת המרכז האקדמי "שערי מדע ומשפט"

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה