תמונת רקע
חדשות ועדכונים >> הודעות קורונה >> הודעת קורונה -1 תשפ"א

הודעת קורונה -1 תשפ"א

12.11.20

לסטודנטים שלום,

עם סיומו של השבוע השני לסמסטר אנחנו שבים ומברכים אתכם בברכת ברוכים הבאים ומאחלים שנת לימודים מוצלחת.

אנו מקווים כי עד עכשיו כולכם כבר נכנסתם לשגרת למידה ומסתדרים עם הלמידה המקוונת.

אנו שבים ומזכירים כי בכל מקרה של תקלה טכנית הנכם מוזמנים לפנות אל מחלקת מערכות המידע שלנו באמצעות מספר וואטסאפ 052-2559595. בכל נושא אחר רכזות השנה שלכם ישמחו לסייע.

קישורים לשיעורים

לנוחיותכם ערכנו שדרוג בתחנת המידע לסטודנט. כעת ניתן לראות את קישורי כיתות ה – WEBEX של כל המרצים בתחנת המידע האישית בשלוש האפשרויות שלהלן:

מערכת השעות האישית – בצמוד לשמו של כל מרצה (תחנת המידע – מערכת שעות – רשימת מערכת שעות)
מערכת שעות תאריכית – (תחנת מידע-מערכת שעות-מערכת שעות תאריכית)
באתרי הקורסים (תחנת המידע – אתרי הקורסים – באתר של כל קורס יש לבחור בסרגל הימני "סגל הקורס" – ליד שמו של המרצה יופיע הקישור)

ספרייה

לאור ההנחיות העדכניות של משרד הבריאות אנו שמחים לבשר כי ספריית המרכז פותחת את שעריה לנוחיות סטודנטים המעונינים להגיע אל המרכז וללמוד בו.

ההגעה אל המרכז ואל הספרייה הינן בהתאם להנחיות משרד הבריאות והמועצה להשכלה גבוהה ועל פי כללי התו הסגול כמפורט להלן – אין להגיע אל המרכז במידה והנכם סובלים מתסמיני קורונה או נחשפתם אל חולה מאומת:

• הכניסה והישיבה בספריה עם מסיכה בלבד.
• אין להסתובב ברחבי הקמפוס.
• תפוסה מקסימלית בספריה הינה עד 15 סטודנטים בו זמנית.
• מילוי טופס הצהרת בריאות - לנוחיותכם לחצו כאן
• יש לתאם הגעה באחת מדרכי ההתקשרות – לא תתאפשר כניסה ללא תיאום מראש:
טל. 09-7750324/5
דוא"ל -Library@mishpat.ac.il
וואטסאפ – 050-2955525

ספרי לימוד ותעודות סטודנט

בימים אלה אנו עוסקים במשלוח ספרי לימוד בדואר למי שנבצר ממנו מלהגיע לאספם. הספרים ישלחו לסטודנטים בהם קיימים ספרי לימוד (תואר ראשון במשפטים ובחשבונאות ותואר שני בלימודי משפט) וכן לסטודנטים בקורסי האנגלית ברמות מתקדמים א' – ב'.
במקביל ישלחו תעודות סטודנט לכל הסטודנטים בשנה א' שהצטלמו בקמפוס או שלחו אלינו תמונות.

מי שטרם שלח ומעונין לעשות כן ניתן לשלוח התמונות עד יום ראשון הקרוב, 15.11.20 בשעה 9:00 בבוקר אל רכזת השנה במייל או אל מספר התמיכה של מחלקת מערכות המידע כפי שצוין לעיל.

חונכות

בימים אלה דיקאנט הסטודנטים שוקד על תכנית ליווי אישית של סטודנטים בשנה א'. על פי המתווה המתגבש סטודנטים משנים מתקדמות יצוותו לסטודנטים בשנה א' לשם מתן סיוע ככל שידרש.
זו ההזדמנות להכיר תודה ולציין לטובה את סטודנטים המדהימים שלנו משנים ב'-ד' שהתנדבו לסייע.
פרטים נוספים בעניין זה ישלחו בהמשך.

אנו מאחלים לכולם שנת לימודים מוצלחת, בריאות איתנה לכם ולבני משפחותיכם ושבת שלום

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה