תמונת רקע
חדשות ועדכונים >> הודעות קורונה >> הודעת קורונה מס' 9 - חופשת פסח ומתווה חזרה לקמפוס

הודעת קורונה מס' 9 - חופשת פסח ומתווה חזרה לקמפוס

לסטודנטים שלום

מקווים שכולכם מרגישים טוב והשבועות הראשונים של הסמסטר חלפו עליכם בנעימים ובלמידה אפקטיבית ומעניינת.

חופשת פסח

חופשת הפסח על פי הלו"ז האקדמי מתקיימת בין יום שני, 22.3.21 עד וכולל יום ראשון, 4.4.21. במועדים אלה לא יתקיימו לימודים.

חזרה ללימודים החל מיום שני, 5.4.21. לתשומת לבכם בשבועיים הראשונים לאחר החזרה מחופשת הפסח ימשיכו הלימודים להתקיים באופן מקוון באמצעות הוובקס.

בין התאריכים 26.3.21 ועד 2.4.21 תשהה המנהלה בחופשה מרוכזת לרגל החג ולכן לא תתקיים קבלת קהל ולא יהיה מענה לפניות. נשוב לעבודה ביום ראשון, 4.4.21.

מתווה חזרה ללימודים בקמפוס

אנו שמחים ונרגשים לעדכן כי החל מיום ראשון, 18.4.21 אנו חוזרים לקיים את חלק מהלימודים בקמפוס המרכז.

הכניסה אל הקמפוס הינה כפוף לכללי התו הירוק. בהתאם לכך תורשה כניסה אל הקמפוס אך ורק לבעלי תעודת מתחסן / תעודת מחלים/ הצגת תוצאות בדיקה שלילית עד 48 שעות לפני מועד הכניסה המבוקש.

סטודנטים שאינם עומדים בתנאי התו הירוק יוכלו להמשיך ולצפות בשיעורים שיתקיימו בקמפוס, מרחוק באמצעות הוובקס וכך יתקיימו השיעורים באופן היברידי.

בימים אלה פורסת המכללה תשתית טכנולוגית מתקדמת בכלל הכיתות והאולמות של הקמפוס. תשתית זו תאפשר לקיים שיעורים בהם ישתתפו יחדיו סטודנטים היושבים בכיתה יחד עם אלה היושבים בבית.

במקביל עוברים המרצים הכשרות פדגוגיות וטכנולוגיות לשם טיוב ההוראה בשיטה היברידית זו.

בקורסים בהם יוחלט לקיים את השיעורים בקמפוס יהיה המרצה נוכח בכיתה ובאמצעות פאנל שליטה על שולחנו יוכל להתאים את ההוראה לכלל המשתתפים בשיעור.

בכיתות הלימוד ישמרו כללי התו הסגול – יש לשבת אך ורק במקומות המסומנים, יש לעטות מסכה בכל זמן בו שוהים בקמפוס, יש להימנע מקירוב פיזי ויש להימנע מאכילה בכיתות.

הנחיות מפורטות ביחס לאופן ההגעה אל הקמפוס וביחס למערכת השעות המפורטת ובה פירוט אילו שיעורים יתקיימו באופן היברידי ואלו ישארו מקוונים, ישלחו לאחר חופשת הפסח.

לשם היערכות מקסימאלית לפתיחת הקמפוס נבקש מכל אחת ואחד מכם למלא את השאלון שבקישור שלהלן עד ליום חמישי הקרוב, 25.3.21. >>

בהזדמנות זו אנו מבקשים להחל לכם ולבני משפחותיכם פסח כשר ושמח ובריאות איתנה לכולם

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה