תמונת רקע
חדשות ועדכונים >> הודעות קורונה >> הודעת קורונה מס' 7 (תשפ"א) - פתיחת סמסטר ב', שבוע שינויים ועוד

הודעת קורונה מס' 7 (תשפ"א) - פתיחת סמסטר ב', שבוע שינויים ועוד

שלום לכולם,

אנו מקדמים בברכה את כולכם לרגל פתיחתו של סמסטר ב' של שנה"ל תשפ"א ומקווים כי תקופת הבחינות החולפת עברה עליכם בהצלחה ובבריאות טובה.

פתיחת סמסטר ב'

כידוע, סמסטר ב' נפתח היום, 1 במרס 2021.

כפי שפורסם בהודעת קורונה מס' 5, הלימודים בסמסטר ב' מתחילים במתווה לימודים מקוון באמצעות הוובקס בדומה לאופן הלמידה בסמסטר א' החולף. שימו לב כי לנוחיותכם הקישורים לשיעורים השונים מופיעים במערכת השעות שבתחת המידע לסטודנט, בצמוד לכל קורס.
בעתיד וככל שהנחיות משרד הבריאות והמועצה להשכלה גבוהה ישתנו ויאפשרו זאת, ישקול המרכז לשנות את מתווה הלימודים של סמסטר ב' ולקבוע לימודים או שיעורי תגבור בקמפוס – כמובן שהודעה על כל שינוי תשלח אליכם מבעוד מועד.

שבוע שינויים לבחירת קורסי בחירה וסמינריונים

שבוע השינויים של קורסי הבחירה והסמינריונים הנלמדים בסמסטרים ב' + קיץ מתקיים השבוע החל מהיום, 1.3.21 בשעה 9:00 בבוקר ובאופן רציף עד יום שישי, 5.3.21 בשעה 16:00.

ביצוע הפעולות הנוגעות לרישום לקורסים נעשה כרגיל בתחנת המידע לסטודנט >רישום לקורסים.

המערכת סגורה לשינויים בין השעות 5:00-9:00 בבוקר בכל יום.

הרישום הינו על בסיס מקום פנוי בקורסים השונים.

לתשומת לבכם, סטודנטים שלא נרשמו לקורסים / סמינריונים במועדי הרישום שהתקיימו לפני תחילת שנת הלימודים מתבקשים לעשות כן במהלך השבוע הקרוב. נא הקפידו על מילוי כל החובות על פי תכנית הלימודים שלכם על מנת שלא תתקלו בבעיה בעת הגשת בקשה לזכאות.

בכל שאלה או אי בהירות בעניין זה נא פנו אל רכזת השנה מבעוד מועד.

הכרה בלימודים קודמים

סטודנטים המעוניינים להגיש בקשה להכרה בלימודים קודמים על בסיס לימודים שלמדו טרם לימודיהם במרכז מתבקשים לעשות כן במהלך השבועיים הראשונים של הסמסטר.

התנאים להגשת בקשה לפטור בגין הכרה בלימודים קודמים מפורטים בסעיף 5 לתקנון הלימודים.

להלן טופס הבקשה להכרה בלימודים קודמים 

את הבקשה יש להעביר לרכזת השנה.

משוב פודקאסטים

כזכור, לקראת סיום סמסטר א' פרסמנו בעמוד הפודקאסטים של המרכז מספר קישורים לפודקאסטים בנושאים שונים.

נודה לסיועכם במילוי משוב קצר על כלי לימוד זה כדי שנוכל להמשיך ולפתח אותו בעתיד.

אנו מאחלים לכולם סמסטר מוצלח ומעשיר ובריאות איתנה לכם ולבני משפחותיכם

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

 

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה