תמונת רקע
חדשות ועדכונים >> הודעות קורונה >> הודעת קורונה מס' 6 (תשפ"א)- סיום סמסטר א'

הודעת קורונה מס' 6 (תשפ"א)- סיום סמסטר א'

שלום לכולם,

ראשית, נדרוש בשלומכם ונקווה כי אתם ובני משפחותיכם מרגישים טוב ונושאים בעול הסגר המתמשך בגבורה. בהזדמנות זו מאחלים לכולכם ט"ו בשבט שמח.

ברכות לכולכם לרגל סיום הלימודים של סמסטר א' ואיחולי הצלחה בבחינות.

ברכות מיוחדות וברכת דרך צלחה לכל הסטודנטים שמסיימים השבוע את הסמסטר האחרון שלהם בתואר: מחזור תשע"ח - 2018 בבית הספר למשפטים, מחזורי תש"פ -2020 בתואר שני במשפטים ובתואר שני בלימודי משפט, מחזורי תשע"ט - 2019 במינהל, ממשל ומשפט ובמינהל מערכות בריאות.

מאחלים לכולכם הצלחה בבחינות, הצלחה בהמשך דרככם המקצועית וזכרו תמיד שהמרכז האקדמי שערי מדע ומשפט הוא בית לכל בוגריו ואתם מוזמנים לשוב אליו ולעמוד איתנו בקשר בכל עת.

הכרת הטוב והכרת תודה

ברוח חג האילנות נזכיר מדבריו של הרב קוק זצ"ל "חשק נטיעת אילנות נובע מחפץ הטבת הדורות הבאים"- משמע, הנוטע אילן אינו חושב על עצמו אלא רוצה להיטיב עם הדורות הבאים מבלי לקבל על כך שכר מיידי.

במהלך השבוע האחרון חווינו יחד עם מרצי המרכז בחוגים השונים ובמחזורים השונים חוויות מעצימות בהן אתם הסטודנטים הבעתם תודה בצורות כל כך מרגשות ומקוריות. חלקכם במכתבי תודה, חלקכם בסרטונים, חלקכם במסכי וובקס מלאים בשלטי תודה והכל מתוך הכרת תודה למרצים על פועלם ומבלי שאתם מצפים לדבר, אלא מודים לשם ההודיה בלבד.

ישר כח והערכה גדולה לכם הסטודנטים היודעים להכיר בטוב ולהכיר עליו תודה!!!! צפו בחוויה שריכזנו עבורכם מתוך מעשה ידיכם בקישור זה.

משוב סמסטר א'

מזכירים לכולם כי משוב ההוראה ביחס לקורסים שנלמדו בסמסטר א' עלה לאויר. אנו שמחים לראות כי חלקכם עניתם ומזמינים את מי שעדיין לא עשה כן להיכנס ולמלא המשוב. המשוב זמין למענה בקישור זה. כניסה באמצעות שם המשתמש והסיסמא הרגילים של תחנת המידע.

בחינות סמסטר א'

החל מיום ראשון יחלו בחינות סמסטר א' בהתאם ללוח הבחינות המפורסם בתחנת המידע לסטודנטים. כפי שפורסם הבחינות ייערכו באופן מקוון ללא הגעה אל הקמפוס. יורשו להבחן בקמפוס רק סטודנטים שנרשמו מראש כפי שפורסם ובהתאם להודעות שנשלחו בעניין זה.

נזכירכם כי הנחיות מפורטות ביחס לבחינות פורסמו בהודעת קורונה מס 4 וכן בהודעת קורונה מס' 5.

נא קראו ההנחיות מראש והכינו עצמכם כדי שתהיו ערוכים לבחינה במועדה וכדי להימנע מתקלות טכניות מיותרות.

לנוחיותכם  ריכזנו עבורכם טיפים לפני בחינות היכולים לסייע במקרה של חשש וחרדה – מוזמנים לצפות:אנו מאחלים לכולם סוף שבוע שקט ומהנה, סיום סמסטר מוצלח והצלחה בבחינות.

ומעל הכל בריאות איתנה לכם ולבני משפחותיכם

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה