תמונת רקע
חדשות ועדכונים >> הודעות קורונה >> הודעת קורונה מס' 3 (תשפ"א) - סגר וקבלת קהל

הודעת קורונה מס' 3 (תשפ"א) - סגר וקבלת קהל

לסטודנטים שלום,

מקווים שכולכם בטוב וערוכים לקראת הסגר, בתקווה שיהיה זה הסגר האחרון לפני חזרה לשגרה מבורכת.

פעילות בזמן הסגר

נבקש לעדכן כי במהלך הסגר ועד להודעה חדשה אנו עוברים למתכונת עבודה מרחוק והקמפוס יהיה סגור. לאור זאת, כל עוד הסגר בתוקף, לא ניתן יהיה להגיע אל המרכז לכל מטרה שהיא. אנו נשמח לעדכן ברגע שישתנו ההנחיות.

כתמיד, גם בימי הסגר שגרת העבודה שלנו נמשכת ואנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לכל דבר וענין באמצעות דרכי ההתקשרות הרגילות עם עדיפות (כרגיל) לפניות דרך "פניה למזכירות" שבתחנת המידע (כמובן כל דרכי ההתקשרות האחרות פתוחות בפניכם).

קבלת קהל מרצים

לנוחיותכם, לכל מרצי הפנים של המרכז שעות קבלה קבועות.

לפירוט שעות הקבלה לחצו כאן.

שימו לב כי בשעת הקבלה המצוינת בטבלה ישהה המרצה ב"חדר" הוובקס הרגיל שלו. לנוחיותכם קישורים לחדרי המרצים מופיעים בטבלה.

אנו מאחלים לכולם שהסגר יחלוף במהרה, בבריאות ובהנאה בחיק המשפחה הקרובה.

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה