תמונת רקע

הודעת קורונה- 2

22.3.20

לכל הסטודנטים שלום,

נבקש לעדכן שהוחלט על ידי הנהלת המרכז כי החל ממחר, יום שני 23 במרס 2020,  עובר המרכז באופן מלא למתכונת עבודה מרחוק בכל המחלקות.

 בהתאם לכך המרכז יהיה סגור החל ממחר, יום שני, 23 במרס 2020 ולא ניתן יהיה להגיע אל המרכז לשם למידה בקבוצות, ביקור בספריה או קבלת קהל במחלקות השונות.

כלל מחלקות המרכז ימשיכו לעמוד לרשותכם באופן שוטף לשם סיוע ותמיכה.

כל המחלקות מחוברות מרחוק לעמדות העבודה ולמכשירי הטלפון במשרדים ונמשיך לתת מענה שוטף לכל פניה.

לתשומת לבכם צוות הספריה יספק אף הוא תמיכה מרחוק בכל שירותי הספריה המסופקים און-ליין לרבות שירותי יעץ וסיוע בחיפוש חומרים במאגרי המידע המקוונים.

 אנו מזכירים כי כל מי שנתקל בקושי מבחינת צפיה בשיעורים המקוונים מוזמן לעדכן את רכזת השנה והרכזת תפנה את הסטודנט אל גורם מסייע מטעם המרכז.

 סטודנטים שצריכים לקבל ספרים מוזמנים להגיע היום, יום ראשון 22 במרס 2020 עד השעה 18:00 אל מחלקת הלוגיסטיקה.

 אנו מאחלים בריאות איתנה לכולם ושבוע טוב

נהיה בקשר

 המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה