תמונת רקע

הודעת קורונה- 3

20.3.20

לסטודנטים שלום,

 סיימנו היום שבוע ראשון של למידה מרחוק.

אנחנו רוצים לברך ולשבח אתכם הסטודנטים על המאמץ, האיפוק, הרצינות וההשקעה ועל עריכת ההתאמות הנדרשות על מנת לאפשר את הלמידה המקוונת באופן הטוב ביותר.

בנוסף אנחנו רוצים לברך את המרצים והמתרגלים המסורים שלנו והסגל המנהלי הנאמן על המאמץ שהשקיעו ועודם משקיעים בשמירה על שגרת למידה ככל שניתן בנסיבות הקיימות.

טבעי שיש תקלות שנובעות, בין השאר, משימוש במערכת חדשה, עומסים על שרתי אינטרנט בינלאומיים, קשיים טכניים ועוד.

אבל בסך הכל במבט לאחור לשבוע החולף ניתן לומר שהלמידה מתקיימת וכל מי שפספס / לא הצליח לצפות בשידור חי יכול להיכנס לאתרי הקורסים בזמן שנוח לו ולצפות בשיעורים המוקלטים או בתכנים אחרים שהועלו על ידי המרצים (השיעורים של סוף השבוע יועלו בימים הקרובים).

אנו מזכירים לכולם שהתקשורת ביחס לכל הקורסים מתנהלת דרך אתרי הקורסים / תחנת המידע על כן נא הקפידו להיכנס באופן שוטף לתחנת המידע ולאתרי הקורסים כדי להתעדכן בנעשה.

אנו מאחלים לכם שבת שקטה ונעימה בחיק משפחותיכם, בריאות טובה ובשורות טובות לכולם.

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה