תמונת רקע

הודעת קורונה- 4

16.3.20

שימו לב - ***חדש*** לנוחיותכם, ריכזנו עבורכם בשולחן העבודה של תחנת המידע את כל ההנחיות שנשלחו עד כה. מעתה ואילך תעודכן הרשימה באופן שוטף.

סיימנו הערב את היום השני להוראה המקוונת. סטודנטים רבים מצטרפים בזמן אמת לשיעורים והפידבק מהמרצים חיובי. אנחנו מזמינים את כולם להכנס בזמן השיעור למערכת כדי להפיק את המקסימום מהשיעורים המקוונים תוך שיח עם המרצה תוך כדי השיעור.

כפי שציינו בעבר השיעורים מוקלטים ויועלו לחומרי הלמידה שבאתרי הקורסים לאחר כיום - יומיים.

להלן הנחיות להתנהגות כמשתתפים בקורס מקוון- נא הקפידו על ההנחיות על מנת לשפר את חווית הלמידה של כל הסטודנטים בקורס:

1. יש להיכנס לקישור הישיר של המרצה לפחות 5 דקות לפני תחילת השיעור.

2. בעת החיבור לשיעור יש להזדהות בשמך (אנגלית או עברית).

3. מיד עם ההתחברות לשיעור יש לוודא שאפשרות ה MUTE נבחרה כדי לא להפריע לשאר הסטודנטים. חשוב להדגיש שרעשי רקע ממיקום הלימוד של הסטודנטים יכולים להפריע מאוד לשיעור.

4. במידה ואיחרת להיכנס לשיעור, יש להקפיד לעשות זאת ממקום שקט ומיידית לבחור באפשרות ה MUTE.

5. יש להתנהג בצורה מכובדת ב CHAT של השיעור.

6. חלק מהמרצים משתמשים בכלי ה WEBEX כדי לרשום על גבי המצגות. הסטודנטים מתבקשים לא לנסות ולכתוב על המצגת. נסיון של הסטודנט שולח בקשה למרצה תוך כדי השיעור וזה מפריע למהלך ההוראה התקין. מצב זה זהה לכיתת הלימוד: גם בכיתה הסטודנטים לא ניגשים ללוח במהלך השיעור.

בכל מקרה בו יבוטל שיעור מכל סיבה שהיא, תשלח הודעה בנפרד לסטודנטים הלומדים את אותו קורס.

אנו מזכירים ההנחיות המיוחדות בנושא סמינריונים כפי שפורסמו אתמול בהודעה מס' 8.

ערב טוב ובשורות טובות לכם ולבני משפחותיכם

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה