תמונת רקע

הודעת קורונה- 6

13.3.20

לציבור הסטודנטים בוקר טוב,

על פי הנחיות המועצה להשכלה גבוהה אנו מבקשים לעדכן כי החל מיום ראשון 15.3.20 לא יתקיימו בחינות בקבוצות במתכונת הרגילה שלהם.

הודעה ביחס לביטול בחינות / עריכה שונה של בחינות / שינוי מרכיבי ציון תשלח ביום ראשון לאחר קיום התייעצויות עם הגורמים הרלוונטיים.

בבחינות שבוצעו זה מכבר יפורסמו ציונים  כרגיל, אם כי יתכנו עיכובים בשל המצב.

כמו כן תפורסם החלטה ביחס לאופן עריכת מפגשי סמינר עיוני ועריכת רפרטים בסמינריונים המחקריים - זאת לאחר שנקבל את הנחיות משרד הבריאות והמועצה להשכלה גבוהה ביחס לקיום מפגשים מצומצמים.

להזכירכם, במהלך היום נשלח אליכם מדריך לחיבור מרחוק לשיעורים המקוונים שעתידים להיפתח החל מיום ראשון בבוקר, בכל הקורסים.

נא הקפידו לעיין במדריך מבעוד מועד כדי להיות מוכנים לצפיה בזמן.

שבת שלום ובשורות טובות לכולם

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה