תמונת רקע

הודעת קורונה- 7

12.3.20

לסטודנטים היקרים שלום,

בהמשך להודעת ראש הממשלה לפיה הלימודים בכל מוסדות החינוך לרבות המוסדות להשכלה גבוהה יופסקו, הוחלט הערב על ידי הנהלת המרכז על מעבר ללמידה מקוונת.

מחר, יום שישי 13.3 לא יתקיימו לימודים כלל. השיעורים שעתידים היו להתקיים מחר יושלמו בשלב מאוחר יותר.

החל מיום ראשון, 15.3 יעבור המרכז ללמידה מקוונת באופן מלא.

כל הקורסים יתקיימו במועדים הקבועים במערכת השעות ויועברו LIVE לסטודנטים הרשומים לקורס על ידי לחיצה על קישור שישלח אליכם. במקביל יוקלט השיעור ויועלה בשלב מאוחר יותר לאתרי הקורסים לשם צפיה שלא בזמן אמת.

מחר, במהלך היום ישלחו אליכם הנחיות מפורטות ביחס לאופן הצפיה בשיעורים.

בשלב זה אנחנו מאחלים לילה טוב ושקט, בריאות טובה ובשורות טובות לכם ולבני משפחותיכם

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

 

 

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה