תמונת רקע

הודעת קורונה-9

11.3.20

לסטודנטים ערב טוב,

אנו עוקבים באופן מסודר אחר ההנחיות והעדכונים ועמדנו הערב בקשר עם המועצה להשכלה גבוהה.

בהתאם להנחיות שניתנו לנו נקיים, נכון לעכשיו, כמתוכנן שיעורים בהם משתתפים פחות מ - 100 סטודנטים.

מבדיקתנו עולה כי ביום חמישי עד הצהריים לא מתוכננים שיעורים בהם רשומים מעל 100 איש ועל כן מחר יתקיימו לימודים כרגיל, נכון לרגע זה.

ביחס לקורסים של שעות אחר הצהריים שך יום חמישי ושל יום שישי, בהם רשומים מעל 100 איש, תצא הודעה מחר, יום חמישי, במהלך שעות הבוקר.

בהתאם להנחיות המועצה להשכלה גבוהה הסטודנטים מתבקשים שלא להתקהל מעל 100 איש ולשמור על תנאי היגיינה ושמירה על הנחיות משרד הבריאות.

כפי שראיתם, ברחבי הקמפוס פוזרו נוזלי חיטוי, הנכם מוזמנים לעשות בהם שימוש.

 

 

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה