תמונת רקע
חדשות ועדכונים >> הודעות קורונה >> הודעת קורונה- 10

הודעת קורונה- 10

11.3.20

לסטודנטים שלום,

בהמשך להודעתנו הקודמת אנו שבים ומבהירים כי אנו מתעדכנים בהנחיות המחייבות מטעם משרד הבריאות ופועלים בהתאם להן ובתיאום עם שאר המוסדות להשכלה גבוהה.

לאור ההתפתחויות נבקש לעדכן כי החל ממחר, יום חמישי, 12 במרס 2020 לא תיאכף חובת הנוכחות בשיעורים עם זאת כל השיעורים מתקיימים כרגיל!

בשלב זה כלל מרכיבי הביניים בקורסים, לרבות בחינות ביניים ובחנים, יתקיימו במועדים שנקבעו.

סטודנטים השוהים בבידוד או מנועים מלגשת למרכיבי הביניים מתבקשים לפנות אל רכזת השנה והם יטופלו באופן פרטני, כל אחד על פי נסיבותיו.

המרכז ערוך זה מכבר לקיום למידה מרחוק און-ליין ככל שההתפתחויות בארץ יחייבו זו ובמידה ואכן יוחלט על יישום למידה מרחוק תישלח הודעה והנחיות מסודרות לביצוע.

אנו ממשיכים לעקוב אחר ההתפתחויות ונמשיך לפעול בהתאם להנחיות המחייבות מטעם משרד הבריאות.

בריאות טובה לכולם

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה