הנחיות בחינות מקוונות
חדשות ועדכונים >> הודעות קורונה >> הדרכה על בחינות מקוונות

הדרכה על בחינות מקוונות

לסטודנטיות ולסטודנטים שלום,

אנו מקווים שכולכם מרגישים טוב.

בהמשך להודעה לפיה אנו מתחילים את תקופת הבחינות באמצעות בחינות מרחוק ובהמשך להנחיות שנשלחו בעניין זה בשבוע שעבר, אנו שמחים לעדכן כי נקיים השבוע שתי הדרכות זום לשם מתן הסבר ביחס לאופן עריכת הבחינות המקוונות.

סטודנטים בשנה א' שלהם זו הפעם הראשונה וכן סטודנטים ותיקים הזקוקים לרענון מוזמנים להצטרף למפגשי הזום לשם קבלת הסבר ולשם מענה על שאלות.

המפגשים יתקיימו במועדים שלהלן ובקישורי הזום המפורטים ויועברו על ידי פיטר לוי ממחלקת המחשוב של המרכז:

יום שני 17.1.22 בשעה 17:00

 

יום רביעי 19.1.22 בשעה 17:00

 

אנו מאחלים לכולם סיום סמסטר מוצלח ובהצלחה בבחינות

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה