המחשה של אישה המעונינת ללמוד משפטים
לימודי משפטים >> תואר ראשון במשפטים LL.B לאקדמאים

תואר ראשון במשפטים LL.B לאקדמאים

ההרשמה לשנת הלימודים תשפ"ה החלה
לפרטים נוספים ותאום פגישה מתי שנח לך

להטבות "כיפת ברזל אקדמית"

תחום המשפט נוגע בכל תחומי חיינו, כבעלי תארים וקריירה אתם בוודאי מזהים את הפוטנציאל הטמון בלימודי תואר ראשון במשפטים. תואר זה יעניק לכם ידע משפטי רלוונטי לקריירה הנוכחית ויאפשר לכם לבדוק אפשרויות מקצועיות נוספות. ולבצע הסבה לתחום המשפטים.

הכרה בלימודים קודמים

במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט אנו נכיר בלימודים האקדמיים הקודמים עליהם עבדתם כל כך קשה, כך שאם יש בידיכם נ"ז לקורס בתחום המשפט, אנא בדקו אם הוא עומד בקריטריונים להכרה

אם למדתם  קורס משפטי זהה במסגרת אחת הפקולטות למשפטים בארץ, בטווח של חמש השנים האחרונות וציונו 70 לפחות, רשאי להגיש בקשה לפטור מקורסים. הבקשה תכלול סילבוס של הקורס שנלמד וגיליון ציונים רשמי המציג את הציון אותו השיג הסטודנט. סטודנט אשר קיבל פטור בגין לימודים קודמים יקבל תואר בוגר שערי מדע ומשפט רק אם היקף לימודיו בשערי מדע ומשפט מהווה לפחות שליש מלימודי התואר.

משך הלימודים

הלימודים לבעלי תואר אקדמי מוכר הם רק שלוש שנים (9 סמסטרים), לעומת מסלול רגיל ללימודי תואר ראשון במשפטים שהינו 3.5 (10 סמסטרים)

למה ללמוד בשערי מדע ומשפט

המרכז האקדמי מתמחה כמעט 30 שנה בלימודי משפט, עם המרצים הבכירים בתחום ועם תוכנית לימודים מגוונת, לימודים בשעות נוחות, מסלולים מותאמים לאקדמאים ועוד סיבות רבות:

התוכנית בנויה עם קורסים בתחומי לימוד רלוונטים ומעניינים כגון:
אתיקה מקצועית, משפט בינלאומי, ניסוח מסמכים, דיני נזיקין, עבודה וביטוח, דיני מחשבים ומערכות מידע, סייבר ומשפט ועוד.

לימודים גמישים ומותאמים לחיי עבודה ומשפחה
מתכונת של לימודי ערב באמצע שבוע + יום שישי, סה"כ, 9 סמסטרים רצופים.
מסלול מקוצר
במסגרת מסלול לאקדמאיים תסיימו תואר ראשון LLB במשפטים בתום 3 שנים בלבד, במקום 3.5.
ליווי אישי
מרצים מן השורה הראשונה אשר מעניקים ליווי צמוד לאורך כל התואר יחד עם הצוות המנהלי.
יתרון משמעותי בשוק העבודה
התמחות בתחום המשפט, תחום הנוגע בכל אספקת מקצועי בשוק העבודה.
קליניקות משפטיות
במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט פועלות כ -12 קליניקות משפטיות, דרכם אנו פועלים לחיזוק המימד הערכי-חברתי. החל משנה ב' כל סטודנט מעניק סיוע משפטי לאוכלוסיות מיוחדות: מעוטי יכולות, משפחות שכולות, נכי צה"ל, נשים, ילדים ועוד ובכך יוצאים לעולם התעסוקה עם ניסיון מעשי ופרקטי בתחום המשפט. לפרטים נוספים אודות הקליניקות המשפטיות >>

כחלק מתוכנית הלימודים- קורס מבוא לבינה מלאכותית AI ללא עלות

צפו בפרופ' איילת בלכר-פריגת, דיקאנית הפקולטה למשפטים, מסבירה למה כדאי לכם ללמוד תואר ראשון במשפטים בשערי מדע ומשפט.


ייחודו של המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

מבנה הלימודים הייחודי, נבנה כך שתוכלו לשלב לימודים -עבודה- משפחה. במהלך הלימודים תקבלו ידע רחב ומעמיק בתחומי המשפטים השונים: פלילי, אזרחי-מסחרי, טכנולוגי ועוד.

תוכנית מטרה
משלבת את הידע, המיומנויות והחוסן המנטלי, אשר מיושמים באמצעות שיטת: HOTS – Higher Order Thinking Skills. מטרת השיטה היא פיתוח מיומנויות למידה, הבנה, השלכה, יכולות אנליטיות וחשיבה יצירתית. התוכנית כוללת גם מערך תמיכה אישי בהכנה למבחני לשכת עורכי הדין. להרחבה על תוכנית מטרה >>
תוכנית אופק למצוינות
מעודדת מצוינות ומוטיבציה לימודית, על ידי העשרת הסטודנטים בתכנים פרקטיים וחווייתיים, מעולם האקדמיה ומתחום ההעצמה האישית, לפרטים אודות התוכנית >>

מחפשים יום פתוח? אצלינו כל יום הוא יום פתוח! 

תוכניות לימוד שונות במהלך תואר ראשון במשפטים

תכנית הלימודים כוללת מקצועות חובה, תרגילים, קורסי בחירה, קורסי בחירה במשפט העברי, סמינריונים וקורסים באנגלית. תלמיד המרכז יקבל את תכנית הלימודים במועדים שייקבעו לכך על ידי הנהלת המרכז . בשיעורי האנגלית, בתרגילים בקורסי הבחירה ובסמינריונים שיתקיימו, תקבע המרכז באיזה קורס ישתתף התלמיד.

מבוא למחקר משפטי
דרך תרגול בקבוצות לימוד קטנות, מקנה תוכנית הלימודים כלי עבודה למקצוע עריכת הדין, כתיבה משפטית-אקדמאית, קריאת פסקי דין, והיערכות לקראת בחינות.
אומנות הפרקליטות
טיעון וחקירת עדים, הכשרת הסטודנטים להופעה בבתי משפט ורכישת מיומנויות בטיעון וחקירת עדים באמצעות סימולציות והתנסות מעשית.
אופק למצויינות
מידי שנה, נבחרים להשתתף בכיתת המצוינות כ-50 סטודנטים בלבד שסיימו בהצטיינות שנים א' ו- ב'. ההשתתפות מעניקה נקודות זכות לתואר אך עיקר מטרתה הינה להעשיר את הסטודנטים בהשכלה רחבה מעולם המשפט. בכיתת המצוינות נפגשים הסטודנטים עם עורכי דין, שופטים ומשפטנים מובילים בתחומם.
סדנת משפט ושיפוט הלכה למעשה
במסגרת הסדנה, יוצמדו סטודנטים מצטיינים לשופטים בבתי המשפט השונים המשתתפים בפרויקט ויסייעו בעבודה המשפטית השוטפת שעל סדר יומו של השופט.

לתוכנית הלימודים המלאה נכון לתשפ"ד >>

ראש החוג לתואר ראשון במשפטים

פרופ' איילת בלכר-פריגת

פרופ' איילת בלכר-פריגת
הינה דיקאנית הפקולטה למשפטים במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט. תחומי ההתמחות שלה הם דיני משפחה, דיני ירושה, וזכויות ילדים. מחקריה של פרופ' בלכר-פריגת עוסקים במגוון נושאים בתחומים אלו, וביניהם: הגדרת ההורות במשפט, היחסים המשפטיים שבין הורים החיים בנפרד, גירושים חד מיניים, הזכות לפרטיות במשפחה, ובפרט זכותם של ילדים לפרטיות, פרשנות צוואות וצוואות הדדיות.
לעמוד המלא של פרופ' בלכר-פריגת לחצו כאן >>

מבין מרצי החוג לתואר ראשון במשפטים

פרופ' אביעד הכהן

פרופ' אביעד הכהן
נשיא המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט, אשר נמנה מבין המשפטנים הבכירים בארץ, בעל נסיון רב בייצוג בעלי דין, בעיקר בבית המשפט העליון ובסוגיות עקרוניות.
לעמוד המלא של פרופ' הכהן לחצו כאן >>
פרופ' לימור עציוני


מרצה בכירה בפקולטה למשפטים, הינה מומחית במשפט פלילי, משמשת כמרצה מבוקשת באקדמיה, בפרומים מקצועיים, ובפני שופטים בערכאות הגבוהות.
לעמוד המלא של פרופ' עציוני לחצו כאן >>
ד"ר חגי ויניצקי


מנהל הקליניקות המשפטיות ומרצה בכיר בפקולטה למשפטים, ראש מכון בגין למשפט וציונות, נמנה מבין המשפטנים הבכירים בישראל, מועמד לשעבר לשופט בית משפט עליון.
לעמוד המלא של ד"ר ויניצקי
לחצו כאן>>

מתווה לימודים

סמסטר א' שנה א', הלימודים הינם בקמפוס בלבד.
החל מסמסטר ב' , הלימודים במתווה היברידי משולב- יום לימדה מקוונת, יום למידה פרונטאלית מהקמפוס.

בשערי מדע ומשפט תיהנו מחוויית לימודים נוחה ומתקדמת, חווית למידה המעניקה מגוון יתרונות:
• תוכנית לימודים אישית – תוך התחשבות בתוכניות ובצרכים שלך
• ללמוד בקצב שלך – עזרי לימוד חדשניים המאפשרים מידע זמין ללמידה בזמן שנח לך

תנאי קבלה

רשאים להגיש מועמדותם למסלול לבעלי תארים מועמדים אשר מתקיים לגביהם לפחות אחד מהתנאים:
א. בעלי תעודת בוגר או תעודת מוסמך מאוניברסיטה ישראלית או מכללה המוכרת על-ידי המועצה להשכלה גבוהה.
ב. בעלי תעודה קבילה מחו"ל המקבילה לסעיף א' לעיל, לפי החלטת ועדת הקבלה. על התעודה להיות מאושרת על-ידי משרד החינוך ומתורגמת ומאושרת על-ידי נוטריון.
ג. מגישי תעודות מחו"ל מתבקשים לדאוג לתרגמן על-ידי מתורגמן מוסמך, לצרף אישור נוטריוני וכן לצרף אישור רשמי משגרירות אותה מדינה על ערך התעודה, מבחינת הזכות להתקבל למוסד אקדמי.

לפרטים נוספים והרשמה

לחצו כאן 

*ללא כפל מבצעים
*המידע הנ"ל נכון לשנה"ל תשפ"ד

 

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה