פרופ' שמואל סטשבסקי
הפקולטה לניהול >> דבר דיקאן הפקולטה לניהול

דבר דיקאן הפקולטה לניהול

הפקולטה לניהול במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט מהווה מטריה אקדמית לתוכניות לימוד שונות לתואר ראשון (B.A.) ולתואר שני (M.B.A.). לימודי הניהול מבוקשים מאוד בארץ ובעולם ונועדו לשפר את הניהול של חברות וארגונים. מחקרים מראים שמנהלים משפיעים במידה רבה על ההצלחה של חברות וארגונים ושל מחלקות בתוך הארגון. מטרת לימודי הניהול הינה לשפר את הידע, המיומנות, המקצועיות והאיכות של הסטודנטים ולאפשר להם להשתלב במקום עבודה טוב או להתקדם במקום עבודתם הנוכחי ואף להקים מיזם משלהם. התמורה הכספית של מנהלים ושל בעלי מקצוע מיומנים בתחומי הניהול הינה גבוהה יחסית לעובדים רגילים.
העולם העסקי והארגוני עובר שינויים משמעותיים וזאת בעיקר עקב השיפורים הטכנולוגיים התכופים. בפקולטה לניהול אנחנו שמים דגש על עדכניות ועל שילוב משמעותי של העידן הדיגיטלי בתוכניות הלימוד. כמו כן, בנוסף לרמה האקדמית הגבוהה, אנו מתמקדים בלימודים מעשיים תוך שילוב הניסיון בשטח. בעקבות כך, המרצים בפקולטה משלבים ידע אקדמי עדכני עם ניסיון מעשי בשטח והם בעלי כישורי הוראה גבוהים.
במסגרת הפקולטה ניתן ללמוד את התחומים הבאים:
תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות בחשבונאות B.A.ב- 3.3 שנים עם אפשרות הסמכה לרואי חשבון.
תואר ראשון במנהל עסקים B.A. ב- 2.3 שנים,  בהתמחות ביזמות שיווק ודיגיטל ובהתמחות ביזמות, פיננסים ושוק ההון.
תואר ראשון במדיניות ציבורית ממשל ומשפט B.A. ב- 2.3 שנים
תואר שני במנהל עסקים M.B.A. בשנה אחת בלבד בהתמחות ביזמות וחדשנות ובהתמחות ביזמות, שיווק ודיגיטל.
אשמח אם תבחרו להצטרף לקהילת הסטודנטים שלנו.

בברכה,
פרופ' שמואל סטשבסקי
דיקאן הפקולטה לניהול וראש ה- MBA

קצת על דיקאן הפקולטה לניהול
לפרופ' סטשבסקי יש ניסיון רב הן כמרצה וכמנהל באקדמיה בתחום מנהל העסקים והן בעולם העסקי והניהולי. הוא מומחה בניהול, ביזמות, בהי-טק, באינטרנט ובמסחר אלקטרוני, בניהול פרויקטים, במשחקי עסקים ובהתנהגות ארגונית. רשימת הפרסומים שלו מגוונת וכוללת ספרים, פרקים בספרים, מאמרים בכתבי עת שפיטים, פטנטים, מאמרים ותקצירים בכנסים מדעיים, חוברות הדרכה מקצועיות ודוחו"ת מחקר יישומי. הוא היה נשיא של איגוד מדעי בינלאומי, שימש כיו"ר מדעי של כנס מדעי בינלאומי וכן אירגן כנס מדעי בינלאומי.
הוא היה איש סגל בכיר באוניברסיטת אריאל ובמשך 5 שנים הוא שימש כראש התואר השני במנהל עסקים M B.A . לפני כן הוא היה איש סגל בכיר בביה"ס למנהל עסקים באוניברסיטת בר-אילן, בה הוא ניהל את התוכנית הבינלאומית International M.B.A במשך 16 שנים ובמקביל שימש גם במשך 6 שנים כמנהל של התוכניות למנהלים Executive M.B.A .
כמו כן, הוא היה במשך 7 שנים ראש ההתמחות למחשבים ומערכות מידע במסלול האקדמי של המכללה למנהל. הוא לימד גם במוסדות אקדמיים נוספים וביניהם: אוניברסיטת ת"א, אוניברסיטת חיפה, המכללה האקדמית נתניה, המכללה האקדמית אונו, מכון לב ועוד.
בפעילותו המקצועית הוא בעל ניסיון בייזום עסקי ובניהול. הוא יזם וייסד מספר חברות בתחום ההי-טק וחלק מהידע אף נמכר לחברת מיקרוסופט. הוא עסק בייעוץ ובהדרכה להנהלות של ארגונים מהמובילים בישראל, בניהול חברות ויחידות עסקיות, בניהול פרויקטים, בניתוח מערכות ובפיתוח תוכנה. הוא שימש גם כחבר במספר מועצות מנהלים. הוא קיבל מענקי מחקר ופיתוח מהמדען הראשי לחברות הזנק.
פרופ' סטשבסקי מביא עמו למרכז האקדמי שערי מדע ומשפט את ניסיונו העשיר הן בתחום האקדמי והן בתחום העסקי והניהולי ומשמש כדיקאן הפקולטה לניהול וכראש ה- MBA במרכז.

לעמוד הסגל של פרופ' סטשבסקי לחץ כאן >>

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה