תוכנית מטרה >> מהי תוכנית "מטרה"

מהי תוכנית "מטרה"

90% מהנבחנים אשר השתתפו בתוכנית זו, עברו את בחינת הלשכה בפעם הראשונה!

תוכנית להקניית מיומנויות למידה חדשנית, שייעודה שילוב תשתית מיומנויות מקצועית במקביל לרכישת הידע הקלאסית במסגרת האקדמיה. מטרתנו היא הכנה מיטבית ומקיפה של הסטודנטים לאתגרים העומדים בפניהם מתחילת לימודיהם באקדמיה דרך הצלחה בתקופת ההתמחות ובבחינת ההסמכה של לשכת עורכי הדין ועד להצלחה בבניית הקריירה. וזאת מבלי להתפשר על האיכות האקדמית.

במסגרת התוכנית נשים דגש על שילוב העקרונות העיקריים החיוניים להצלחה:

  • הקניית ידע
  • פיתוח מיומנויות למידה בשיטת HOTS, תוך מתן דגש על קריאת חומרי מקור משפטיים
  • הדגשה והעמקה של תחום הניסוח המשפטי לאורך כל שנות הלימוד
  • פריסת התשתיות על כל תקופת הלימוד האקדמי משנה א' ובאופן מוגבר לקראת שלבי הלימוד המתקדמים
  • הדגשת חשיבות עקרונות הלמידה האקטיבית והלמידה הרציפה
  • מודעות לרכיבים המנטאליים והיישומיים שגם הם חלק בלתי נפרד מהלימוד האקדמי ומבחינת ההסמכה ודורשים חיזוק והפנמה.

עקרונות תוכנית מטרה מיושמים באמצעות שיטה ייחודית לשערי מדע ומשפט, בדומה לשיטה הנלמדת במוסדות מובילים בעולם: HOTS – Higher Order Thinking Skills.
מטרת השיטה היא פיתוח מיומנויות למידה, הבנה, פיתוח חשיבה ביקורתית, יכולות אנליטיות וחשיבה יצירתית. לפרטים נוספים אודות השיטה לחצו כאן

גם לאחר סיום לימודיכם ובתום ההתמחות, אנו מעמידים לרשות בוגרינו מרכז תמיכה וליווי פנימי
" In-House " בתקופת הלימוד לבחינת ההסמכה.
למידע נוסף אודות פרטים להכנת בחינות הלשכה לחצו כאן

הצטרפו לעמוד הפייסבוק להכנה לקראת בחינות ההסמכה- לחצו כאן


מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה