מערך המכינות הקדם אקדמיות

מכינה במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט הוקמה מתוך שאיפה מתמדת למצוינות, הגדלת ושיפור הסיכויים להתקבל ללימודים לתואר ראשון והענקת מיטב הכלים וההכשרה לסטודנטים הלומדים בהן, תוך שימת דגש משמעותי על יחס אישי ותוכן אקדמי נרחב.
כמו כן, המכינות מקנות לסטודנטים הלומדים בהן את הכלים החיוניים הדרושים לחשיבה אקדמית, ויציידו אותם בתוכן האקדמי הדרוש לסיום המכינות בהצלחה.
המכינות מאפשרות למי שאינו עומד בתנאי הקבלה למסלולי הלימוד השונים לתואר ראשון, לשפר את סיכוייו להתקבל לאחד המסלולים הנלמדים במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט ובמוסדות אחרים*.
* בכפוף לתנאי הקבלה.

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט מציע מכינה ללימודי משפטים עבור מועמדים המעוניינים להתקבל ללימודי תואר ראשון במשפטים. בתום המכינה למשפטים וכל עוד הסטודנט עמד בתנאי הסף הנדרשים, הסטודנט יכול להמשיך ללימוד משפטים לתואר ראשון.
לימודי משפטים נועדו להכשיר את הסטודנטים לעסוק בעריכת דין, וכן להקנות להם ידע, כלים ומיומנויות המאפשרים לבוגרים להשתלב במגוון מקצועות בשוק התעסוקה. תואר ראשון במשפטים נחשב לתואר יוקרתי ומבוקש המקנה יתרונות רבים והשכלת משפטית רחבה בתחומים מגוונים כמו משפט אזרחי, פלילי, דיני משפחה ועוד.

מה לומדים במסגרת המכינה ללימודי משפטים

המכינה  ללימודי משפטים מאפשרת למועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה לתואר ראשון במשפטים לשפר את הסיכויים שלהם להתקבל ללימודים באקדמיה. הקורסים הנלמדים במכינה הם אנגלית, מתמטיקה, יישומי מחשב, מבוא לתורת המשפט, מושגי יסוד בכלכלה ואסטרטגיית למידה.
בוגרי המכינה זכאים לקבל פטור מקורס מבוא לתורת המשפט במסגרת מסלול הלימודים לתואר ראשון במשפטים, כל עוד הם קיבלו ציון סופי של לפחות 70 בקורס המבוא. הפטור מהקורס ניתן גם לסטודנטים הנרשמים למסלול הלימודים לתואר ראשון במנהל, ממשל ומשפט.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה