הפקולטה לניהול

הפקולטה לניהול במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט גאה להציג בפניכם ובפניכן מגוון תוכניות לימוד לתואר ראשון ושני. הלימודים בפקולטה לניהול מקנים ידע תיאורטי , מעשי וכלים מקצועיים בתחומים כמו חשבונאות ומדיניות ציבורית ממשל ומשפט.

במסגרת הלימודים בפקולטה אנחנו מציעים מסלולי לימוד מתקדמים וייחודיים, לדוגמא תואר משולב של מדיניות ציבורית, ממשל ומשפט-תואר ראשון (B.A) יחד עם תואר שני בלימודי משפט ללא משפטנים (M.A), וזאת בתוך שלוש וחצי שנים בלבד.

ראוי לציין כי זהו מסלול לימודים ייחודי מסוגו בארץ שנועד להכין את הבוגרים לדרישות המאתגרות והמורכבות בשוק התעסוקה. מסלול זה מכין את הסטודנטים לעבוד בתחום הציבורי, הניהולי והמשפטי. בוגרי התואר הראשון והשני במסלול המקוצר תוך שלוש וחצי שנים זוכים לראייה רחבה ומקיפה של המציאות הניהולית והעסקית, ובנוסף הם רוכשים כלים יישומיים המאפשרים להם לבלוט במקומות העבודה, הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי, וליהנות מקריירה משגשגת וממגוון אפשרויות תעסוקה וקידום בעבודה.

למי מיועדים הלימודים בפקולטה לניהול?

במגזר הציבורי והפרטי מגייסים כיום אנשים בעלי ידע עדכני, מיומנויות וכישורים המשלבים בין יכולות ניהול לידע תיאורטי ולראייה מקיפה של המציאות. הידע האקדמי בשילוב כלים מעשיים מתחום הניהול מאפשרים לבוגרי הפקולטה לעבוד כמנהלים מובילים בשוק העבודה המסוגלים לחשוב מחוץ לקופסה, ליזום פרויקטים ותהליכים, לקבל החלטות נכונות ומבוססות על מקורות מידע מגוונים, לגבש תובנות, להוביל ארגונים להצלחה ולהתמודד עם משברים בצורה יעילה.

הלימודים בפקולטה לניהול מתאימים לכל מועמד ומועמדת המעוניינים לרכוש תואר יוקרתי ומקצוע מבוקש. לימודי ניהול מתאימים בין השאר למועמדים המעוניינים להשתלב במגזר הציבורי והפרטי בתפקידי מפתח ובמשרות ניהול בארגונים מובילים, במשרדי ממשלה, בחברות ציבוריות ועוד. הלימודים מכשירים את הבוגרים ומעניקים להם כלים המסייעים בחשיבה יזמית ויצירתית, לקבל החלטות בתחומים הקשורים לניהול תוך התייחסות נכונה להיבטים ארגוניים, כלכליים, טכנולוגיים, משפטיים ופסיכולוגיים.

התארים הנלמדים בפקולטה לניהול

תואר ראשון בחשבונאות – לימודי חשבונאות לתואר ראשון בשערי מדע ומשפט מקנים ידע תיאורטי מעמיק, כלים מתקדמים וניסיון מעשי המאפשרים לבוגרים להתקבל למגוון רחב של תפקידים. הלימודים מכינים את הבוגרים לבחינות המאתגרות של מועצת רואי החשבון בישראל, וכדאי לדעת כי בשנת 2020 100% מהסטודנטים במרכז האקדמי עברו בהצלחה את בחינות ההסמכה. התואר היוקרתי בחשבונאות פותח דלתות ומבטיח שפע אפשרויות תעסוקה כשכירים או כעצמאיים. יש לציין כי תוכנית הלימודים מותאמת לרפורמה החדשה שהחלה בלימודי חשבונאות. לפקולטה יש שיתופי פעולה עם הפירמות המובילות לראיית חשבון, לכן ניתן לעבור התמחות מעשית באחת מהפירמות המובילות, ויש אפשרות להתברג למשרה בכירה בפירמה לאחר סיום ההתמחות.

תואר ראשון במדיניות ציבורית, ממשל ומשפט – תוכנית הלימודים מכשירה את הבוגרים למגוון תפקידי ניהול בתחומי מינהל, ממשל ומשפט. הלימודים מקנים ידע תיאורטי רב תחומי, כלים פרקטיים והבנה עמוקה של התהליכים העוברים על מדינת ישראל. תוכנית הלימודים מכשירה את הבוגרים לתפקידי ניהול בסביבה הציבורית והפוליטית, ובוגרי התוכנית משתלבים במהירות בעבודה ויכולים לקחת חלק דינמי בקבלת ההחלטות ולהשפיע על אופייה של המדינה בעתיד הקרוב והרחוק.

מסלול מקוצר לתואר ראשון ושני – מסלול ייעודי וייחודי מסוגו במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט. תוכנית הלימודים משלבת בין שני תארים יוקרתיים, תואר ראשון במדיניות ציבורית, ממשל ומשפט ותואר שני בלימודי משפט ללא משפטנים. תוכנית הלימודים המקוצרת מאפשרת לבוגרים לצאת לשוק העבודה עם שני תארים נחשקים תוך 3.5 שנים בלבד, והשילוב הייחודי בין שני תחומי הלימוד מאפשר לבוגרים להתברג בקלות למגוון תפקידי מפתח במגזר הציבורי או הפרטי. הלימודים מקנים ידע תיאורטי ומעשי במגוון תחומי ידע ויתרון משמעותי בהתמודדות על תפקידי מפתח בשוק העבודה.

  התארים הנלמדים בפקולטה לניהול

  התמחויות בפקולטה לניהול

  למען הסטודנטיות והסטודנטים

  הסרטונים שלנו

ראש החוג למנהל עסקים במסלול חשבונאות מספר על התואר הראשון במנהל עסקים B.A

דיקאן הפקולטה לניהול מספר על התואר השני במנהל עסקים M.B.A

ראש החוג מספר על התואר הראשון B.A במדיניות ציבורית.

רו"ח דניאל, בוגר ב"ס לחשבונאות מספר על הדרך שלו להצלחה

אצלינו, תמיד פתוח!

מה קרה לתלמידי תואר ראשון לחשבונאות.

שלום מעוז בוגר ב"ס למדיניות ציבורית, מספר על ההחלטה שלו ללמוד את התחום.

האם סטודנטים למדיניות ציבורית, עשו תואר בחינם?

5 סיבות ללמוד תואר ראשון במדיניות ציבורית ממשל ומשפט

חדש M.B.A חכם!מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה