המחשה למסלול הישיר לתואר
מערך המכינות הקדם אקדמיות >> המסלול הישיר לתואר

המסלול הישיר לתואר

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט מזמין אתכם להירשם לתוכנית לימודים ייחודית, אשר תסלול לכם את הדרך המושלמת להשתלבות באקדמיה.
*ללא בגרויות, ללא פסיכומטרי ועם מגוון יתרונות בלעדיים:

מעמד סטודנט מהרגע הראשון/ פטורים מקורסים בתואר/ הכנה מיטבית לאתגרי האקדמיה/ ייעוץ קריירה/ ליווי אישי עד קבלת התואר.

אתם רק תעלו על המסלול - אנחנו כבר ניקח אתכם מכאן להצלחה.

זו לא עוד מכינה, זה המסלול הישיר לתואר!

המחשה לכוסע סטודנטיקבלת מעמד סטודנט מהרגע הראשון- בשונה ממכינות רגילות, אצלנו תזכו ליחס סטודנטיאלי מלא כבר מהיום הראשון במסלול, עם כל היתרונות, כמו גישה לשירותים ולתכנים האקדמיים, כולל שימוש במאגרי המידע והספריות, והכי חשוב, כרטיס סטודנט אשר מקנה הטבות והנחות בחברות ובארגונים השונים.

שילוב של קורסי תואר ופטורים לתואר הראשון- במסלול הישיר לתואר אנחנו מוודאים שתגיעו מוכנים לאקדמיה ומעניקים לכם קורסים מגוונים שכבר נמצאים ברמה אקדמית גבוהה, כך שתוכלו "לדלג" על קורסים חופפים בתואר עצמו.

הנחה משמעותית בהרשמה למסלול- ההזדמנות כאן היא לא רק הזדמנות אקדמית מצוינת, אלא גם כלכלית - כזו המאפשרת לכם ליהנות גם מהנחה משמעותית בשלב ההרשמה לתואר שתבחרו.

המחשה לשיעור בזום קורסי פיתוח אוריינות ומיומנויות למידה- ההכנה של המסלול הישיר לתואר במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט, מאפשרת לכם שילוב קל באקדמיה וכוללת הכנה אקדמית מקיפה עם קורסים ייעודיים
הממוקדים בהקניית מיומנויות קריאה וכתיבה אקדמית, מיומנויות למידה אקדמיות כלליות. ועוד מגוון יתרונות שלא כל סטודנט מקבל.

רכישת כליםרכישת כלים וידע להצלחה גם בקריירה- כל מידע במסלול הישיר שלנו לתואר מגיע מתוך הכרת השטח ומעניק לכם את הידע והכלים הכי רלוונטיים לשוק התעסוקה ולהצלחה עתידית בקריירה.

ייעוץ קריירההתאמה, הכוונה וייעוץ קריירה חינם- כשאתם עולים על המסלול הישיר לתואר אתם בעצם עולים גם על מסלול ישיר לקריירה, אנחנו נוודא שתקבלו את כל ההכוונה שאתם צריכים כדי להצליח להשתלב בשוק התעסוקה בתום הלימודים - הכולל פגישות ייעוץ קריירה, הכוונה והתאמה אישית והכל בחינם.

ליווי אישיליווי אישי לאורך כל המסלול הישיר - מההרשמה ועד לסיום התואר- אנחנו כאן בשבילכם כדי להבטיח שתצליחו - מעזרה בבירוקרטיות השונות, מלגות, מימוש הטבות וכדומה, ליווי אקדמי אישי להצלחה עם כל הכלים המתקדמים והסיוע האנושי, וזאת כדי להבטיח שילוב מוצלח באקדמיה תוך כדי קבלת תמיכה במציאת פתרונות לקשיים שעשויים להתעורר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 

*לממשיכים לתואר ראשון בדימות רפואי וסיעוד יידרש פסיכומטרי.

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה