סטודנטים >> אגודת הסטודנטים

אגודת הסטודנטים

אגודת הסטודנטים במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט היא עמותה רשומה המאגדת את הסטודנטים הלומדים במכללה. האגודה חברה בהתאחדות הסטודנטים הארצית ופועלת על פי תקנון האגודה(2016). האגודה עומדת על עקרון שוויון ההזדמנויות השואפת למיצוב ציבור הסטודנטים כציבור משפיע ומעורב בחברה הישראלית ומובילה את תחומי המעורבות החברתית, היזמות והמנהיגות הסטודנטיאלית בישראל.

מטרת אגודת הסטודנטים בשערי מדע ומשפט היא לפעול למען רווחתם וטובתם של הסטודנטים תוך שמירת האינטרסים החברתיים, הכלכליים והציבוריים שלהם; לשמור על מעמדם האקדמי בתוך המכללה ומחוצה לה; לייצג את ציבור הסטודנטים כלפי כל רשות, מוסד, גוף ואדם; לפעול למען שוויון זכויות מלא לכל סטודנט, ובכלל זה קיום ושמירת חופש הביטוי וההתארגנות במכללה. האגודה משמרת ומקדמת את זכויות הסטודנטים, ומספקת שירותים, הטבות ופעילויות בכל התחומים בתוך המכללה ומחוצה לה.

פעילות האגודה מתבצעת באמצעות מחלקות בתחומים שונים הנוגעים לסטודנטים ולאגודה:
מחלקת אקדמיה – מסייעת לסטודנטים בתחום האקדמי ומספקת תמיכה שוטפת באמצעות ייצוג האינטרסים הסטודנטיאליים אל מול רשויות המכללה.
מחלקת רווחה – מעניקה לסטודנטים שירותי רווחה בתחום הדיור, התחבורה, הקריירה, הביורוקרטיה והצרכנות במכללה ומחוצה לה.
מחלקת תרבות – עוסקת בהפקת אירועים למען הסטודנטים בהם ירידים, ציון חגים, טקסים, הופעות, הצגות, סרטים, מסיבות, סיורים, יום הסטודנט, ימים לאומיים ועוד.
מחלקת מעורבות חברתית – עוסקת בעירוב הסטודנטים בפעילות האגודה ובפעילויות חברתיות. מעודדת, תומכת ומטפחת פרויקטים של יזמות חברתית ומקדמת מודעות סביבתית בחיי הסטודנטים.

חברות
אגודת הסטודנטים במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט היא הגוף המייצג שלך במכללה. היא הכתובת שלך בכל נושא מול המכללה ואחראית על קידום ופיתוח החיים הסטודנטיאליים. האגודה נמצאת כאן בראש ובראשונה בזכותך ולמענך. אנחנו כאן כדי לפתור עבורך כל בעיה שתעלה במהלך התואר ולהעשיר את חייך הסטודנטיאליים בזמן שהותך במכללה ומחוצה לה.

כדי להיות חבר באגודת הסטודנטים יש צורך בתשלום דמי החברות אשר מהווה תמיכה בסיסית לפעילות האגודה. החברות באגודה מקנה זכות כניסה לפעולות ואירועים שהאגודה מפיקה, נגישות לאתר האגודה ושירותיו, הטבות שונות שמוענקות ע"י התאחדות הסטודנטים הארצית, הנחות והטבות לאירועים, מופעים, חנויות ובתי עסק שונים ועוד מגוון רחב וגדל של הטבות והנחות המגיעות לחברי האגודה.

ליצירת קשר עם האגודה:

קבוצת הוואצאפ

דואל האגודה

aguda@edu.mishpat.ac.il 

 

 

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה