המרכז להכוון קריירה >> כתיבת קורות חיים

כתיבת קורות חיים

קורות החיים הינם כרטיס הביקור הראשוני אותו הסטודנט שולח למעסיק הפוטנציאלי במהלך הלימודים ובסיום הלימודים. המרכז להכוון קריירה מזמין את הסטודנטים להיעזר בדוגמאות ובתבניות לכתיבת קורות חיים:
ניתן לצפות במצגת לכתיבת קורות חיים.
הקלטה של סדנה לכתיבת קורות חיים.
דוגמא לקורות חיים.

אנו משתפים פעולה עם אתר "תזוז" - מערכת אינטרנטית מהפכנית לכתיבה קלה ואיכותית של קורות חיים, המאפשרת לסטודנטים גישה לרזומט. שם תוכלו למצוא  דוגמאות לקורות חיים המתאימים להשכלה והניסיון שרכשתם ולתפקיד אליו אתם מבקשים להתקבל:
מערכת ריזומט

אנו ממליצים לכל סטודנט/ית לכתוב קורות חיים ולהעזר בשירותי המרכז להכוון קריירה לשם כך אנו מזמינים את הסטודנטים לקבוע פגישה איתנו בנושא: סיוע בכתיבת קורות החיים.
לתאום פגישה ניתן לשלוח מייל:
למיכל בן יצחק michalb@mishpat.ac.il 
לגפנית מזרחי gafnitm@mishpat.ac.il

 

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה