סייומה של תוכנית אופק למצוינות תשפ"א

סייומה של תוכנית אופק למצוינות תשפ"א

ביום שני, 14 ביוני 2021 התקיים מפגש הסיכום של תוכנית "אופק למצוינות" ספינת הדגל  של המרכז האקדמי "שערי מדע ומשפט" בעידוד המצוינות וטיפוחה. מטרת התוכנית היא ליצור אופק להצלחה מקצועית באמצעות תכנים פרקטיים והעצמה אישית. בתוכנית משתתפים סטודנטים וסטודנטיות מצטיינים מכל בתי הספר של המרכז האקדמי "שערי מדע ומשפט".
במסגרת התוכנית נלמד בשנת הלימודים תשפ"א הקורס "יזמות וחדשנות מודרנית", מתוך תפיסה שיזמות נחוצה בכל התחומים המקצועיים ובכל המגזרים – הציבורית, פרטית וגם במגזר השלישי. הקורס ניתן בהדרכת גב' מרינה סמוליאנוב. הקורס עסק בבניית תוכנית עסקית, משלב הרעיון, דרך מחקר השוק, מצגת משקיעים, גיוס כספים, פיתוח המוצר או השירות ועד ליציאה לשוק. הסטודנטים והסטודנטיות עבדו בצוותים בהם הכינו תוכניות עסקיות למיזמים מגוונים – מאפליקציה לניטור שלומם של בני הגיל השלישי ועד רצועה ייחודית להובלת כלב במקביל לעגלת תינוקות. לחלק מהמיזמים כבר היתכנות בפועל בשוק האמיתי. לקראת סוף הקורס עמדו המיזמים למבחן בפני שופטים חיצוניים מתחום היזמות וההשקעות בהצגות מהירות, כפי שנעשה בעולם העסקי. במפגש הסיום הציגו הצוותים את המיזמים שזכו להערכות הגבוהות ביותר על ידי השופטים.
ברכות חמות לכל בוגרי ובוגרות הקורס!
תודה מיוחדת למנהלת התוכנית, דקאנט הסטודנטים הגב' ניצה טבנקין ולמלווה האקדמית פרופ' יעל רונן

לפרטים נוספים אודות תוכנית "אופק למצוינות"

זוכי המקום הראשון מיזם- "VITA- צמיד לחיים"
חברי הצוות: אמסלם יינון, זלצמן טל, לב-ארי רועי, פרץ-דהאן מירב

זוכי מקום שני מיזם- אפליקציה למטילים שאוהבים אטרקציות
חברי הצוות: ברקת אור, רונאל מירב, קרן אריאל

זוכי מקום שלישי מיזם- "MILKYWAY"
חברי הצוות: גוטמן יבגני, חגג-טל אורטל, צור-דקר נאור.

זוכי חביבי הקהל מיזם "TINDER DOG"
חברי הצוות:ד"ר בקלה חליל, מרעי אמיר, פרי מוטי, שזו יפעת

לצפייה בכל תמונות האירועמתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה