תוכנית מטרה >> HOTS- הקניית מיומנויות למידה

HOTS- הקניית מיומנויות למידה

שערי מדע ומשפט גאה להציג:
שיטת לימוד חדשנית המוציאה מכם יותר!
הקניית מיומנויות למידה וחשיבה HOTS – Higher Order Thinking Skills

כידוע, המאה ה – 21 מזמנת לנו אתגרים חדשים. שינוי הוא מילת המפתח. אנו חיים בשינוי מתמיד, שבו הרלוונטיות שלנו כאנשי מקצוע נבחנת שוב ושוב. מציאות שכזו, דורשת מכם יותר – יותר גמישות מחשבתית, יותר יצירתיות, יותר יכולת אילתור ויותר יכולת למידה עצמאית.

כדי לגשר בין צורכי השוק ובין היכולות והשאיפות האישיות שלכם, אנו במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט נותנים לכם הזדמנות להוציא מעצמכם יותר, ולממש את יכולותיכם בזכות הקניית מיומנויות למידה וחשיבה.

זאת בדומה למוסדות מובילים בכל העולם המלמדים בשיטה דומה - HOTS – Higher Order Thinking Skills, שיטה זו שמה לה למטרה, לפתח אצל לומדיה מיומנויות למידה, הבנה, השלכה, יכולות אנליטיות וחשיבה יצירתית.
כך – הסטודנטים אינם נדרשים לשינון החומר הנלמד, אלא להבנתו לעומק, ויתרה מכך - בעזרת הכלים הנלמדים, יוכלו לסגל למידה עצמית ברמה גבוהה של סוגיות ונושאים חדשים, בהם יתקלו במקומות העבודה העתידיים שלהם. שיטת לימוד ייחודית זו, תשולב בקורסים לאורך הלימודים לתואר ראשון במשפטים.

אנו מאמינים כי באופן זה, תוכלו להגשים יכולות שתמיד ידעתם שטמונות בכם, אך לא ידעת כיצד לממשן. יתרה מכך – אנו מאמינים כי בכך מהווים הלימודים בשערי מדע ומשפט נדבך חשוב לא רק בהצלחתכם האקדמית, אלא גם בהצלחתכם בשוק העבודה ובכל אתגר שיקרה בדרכם בהמשך.

 

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה