תמונת רקע
חברי הסגל >> פרופ' יעקב סוסנה

פרופ' יעקב סוסנה

תפקידים

ראש החוג לדימות רפואי


אודות

פרופ' יעקב סוסנה הוא רדיולוג בעל שם עולמי בתחומי דימות הבטן והאגן וכן ברדיולוגיה חישובית ובינה מלאכותית. משמש כמנהל אגף הדימות בהדסה ואחראי בתוקף תפקידו על הכשרת הדימותנים במוסד. פרופ' סוסנה בוגר אוניברסיטת תל אביב, את התמחותו ביצע בהדסה ואת תת ההתמחות באוניברסיטת הרווארד שבארה"ב. לאחר שובו לארץ ניהל את יחידת הCT וכן מעבדות מחקר.
פרופ' סוסנה שימש כיו"ר איגוד הרדיולוגים במשך 9 שנים וכן סגן דיקן בפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית. הינו פרופ' מן המניין וגזבר האקדמיה הרפואית לרפואה מדעית.
לפרופ' סוסנה מעל 200 מאמרים מקוריים וכן הצגות רבות בכנסים בינלאומיים. הוא חבר כבוד באיגודים מובילים וכן שותף לפורומים מקצועיים אירופיים ואמריקאים. פרופ' סוסנה זכה לפרס מטעם האיגוד הצפון אמריקאי לרדיולוגיה כמורה ומחנך מצטיין.

 


השכלה

לימודי רפואה באוניברסיטת תל אביב
התמחות ברדיולוגיה בב"ח הדסה ירושלים
תת התמחות בדימות איברי הבטן והאגן באוניברסיטת הרווארד ארה"ב

 


תחומי הוראה והתמחויות

רדיולוגיה אבחנתית
בינה מלאכותית
רדיולוגיה חישובית
פיתוחים בCT


פרסים

פרס מטעם האיגוד הצפון אמריקאי לרדיולוגיה כמורה ומחנך מצטיין.


יצירת קשר

טלפון: 09-7750350
דוא”ל: jacobs@mishpat.ac.ilמתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה