התמחות לעריכת דין
המרכז להכוון קריירה >> כל התשובות לכל השאלות

כל התשובות לכל השאלות

בעמוד זה תמצאו כל מה שאתם צריכים לדעת על הרישום להתמחות.

להלן מדריך למתמחה - כללים לרישום התמחות ותהליך ההרשמה.

טפסי הרישום כוללים:

1. טופס בקשה לרישום התמחות/ טופס בקשה לרישום התמחות לחריגים (מתמחים ל 12 חודשים בלבד)
3. תצהיר
4. הודעת מאמן על קבלת מתמחה בהתאם לנוסח הנ"ל- יש לשלוח על גבי נייר פירמה של משרד המאמן ובו פרטים בדבר תאריך תחילה, ימים ושעות ההתמחות.
5. טופס הנפקת תעודת מתמחה.
6. טופס התמחות ועבודה נוספת (במידה שיש עבודה נוספת), אליו יש לצרף אגרת משולמת בסך 90 ש"ח, באמצעות בנק הדואר למס' חשבון הלשכה 4454120.
בנוסף יש לצרף:

  • אישור זכאות מקור, או "העתק נאמן למקור" לתחילת התמחות מהמוסד בו למדתם.
  • קורות חיים.
  • צילום תעודת זהות.
  • אגרה לרישום התמחות ע"ס 250 ש"ח - ניתן לשלם ישירות בבנק הדואר לפקודת לשכת עורכי הדין למס' חשבון בנק 4454120 בבנק הדואר. את הקבלה יש לצרף אל הבקשה.

לתשומת ליבכם: יש למלא את טופס הבקשה לרישום התמחות בדייקנות ולצרף אליו את כל הטפסים והאישורים הנדרשים. מומלץ להגיש את הבקשה באופן פיזי במשרדי הלשכה בירושלים או בתל אביב, מיד עם תחילת ההתמחות בפועל. אם שולחים בדואר, יש לעשות כן בדואר רשום ולשמור את אישור הדואר על מועד המשלוח. בקשות שמתקבלות בלשכה באיחור של 15 יום או יותר מיום תחילת ההתמחות בפועל, מביאות לכך שההתמחות לא מוכרת מיומה הראשון.

לפרטים נוספים היכנסו לאתר של לשכת עורכי הדין

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה