תוכנית מטרה >> הצוות שלנו

הצוות שלנו

מוביל את תוכנית "מטרה", בעל נסיון רב בתחום המשפט וההוראה.

 

מובילת התוכנית היא עו"ד הלית אורן רשף, מנהלת המיומנויות האקדמיות במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט.
עו"ד אורן רשף שימשה שנים רבות מנהלת מחלקת ההדרכה והתוכן בחברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין וקורסי ההכנה לבחינת ההסמכה של לשכת עורכי הדין מבית "המתמחה", והיא בעלת ניסיון רב בתחום ההכנה לבחינת הלשכה.
בעלת תואר שני (התמחות במשפט פלילי) (LL.M.)  בפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב, ובעלת ניסיון של כעשרים שנים כמרצה בתחומים שונים של המשפט הפלילי והקניית מיומנויות למידה בפקולטות למשפטים במוסדות אקדמיים שונים.

עו"ד ד"ר רן לוסטיגמן הוא בעל תואר ראשון במשפטים ובלשון עברית (בהצטיינות יתרה), תואר שני במשפטים (בהצטיינות), תואר שלישי בלשון עברית ותעודת הוראה בלשון עברית. עבודת הדוקטור שלו עוסקת בלשון המשפט בישראל ובעיקר בקושי שהיא מערימה על האדם מן היישוב.
ד"ר לוסטיגמן פרסם (עם עו"ד מיכל אהרוני) את הספר 'זאת ועו"ד! דיוקנה של העברית המשפטית בישראל' שהוא הספר היחיד שעוסק בלשון המשפטנים בישראל.
לד"ר לוסטיגמן ניסיון עשיר בחינוך ובהוראה: הוא בוגר של מכון מנדל למנהיגות חינוכית ובעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בהוראת משפטים ולשון עברית במסגרות שונות. כיום מלמד רן בפקולטות למשפטים במוסדות אקדמיים שונים ומנחה סדנאות בלשון ובכתיבה משפטית לשופטים, לרשמי הוצאה לפועל, לעורכי דין ולמתמחים.
ב־17 השנים האחרונות מלמד ד"ר לוסטיגמן בקורסי ההכנה לבחינת ההסמכה של לשכת עורכי הדין מבית "המתמחה", ובעבר אף ניהל קורסים אלה. נוסף על כך הוא חבר בוועדה לניסוח משפטי של לשכת עורכי הדין בישראל.

 

עו"ד אסנת שלו פינקלר
עו"ד אסנת שלו פינקלר, בעלת תואר ראשון במשפטים מהמרכז האקדמי שערי מדע ומשפט, מגשרת מוסמכת וחשבת שכר מוסמכת מטעם לשכת רואי החשבון בישראל.
בעלת משרד עורכי דין המתמחה בדיני עבודה ובמשפט אזרחי.
עו"ד שלו פינקלר מתנדבת במסגרות חברתיות שונות, לרבות סיוע לחיילים בודדים ולעולים חדשים במיצוי זכויותיהם המשפטיות
עו"ד שלו פינקלר היא רכזת המיומנויות האקדמיות במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט ובמסגרת זו מסייעת לבוגרי שערי מדע ומשפט הניגשים לבחינת ההסמכה של לשכת עורכי הדין.

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם עו"ד אסנת שלו פינקלר

נייד 052-5665037

מייל osnats@mishpat.ac.il

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה