תמונת רקע

מנכ"ל, יהודה ליברמן

הודי ליברמן

מועמדים וסטודנטים יקרים,

שלמה המלך, בספר משלי אומר: ”לב נבון יקנה דעת ואוזן חכמים תבקש דעת“-
אתם מבקשים ”דעת“, ואנו כמוסד אקדמי יודעים היטב לתת לכם את מבוקשכם במספר מסלולים אקדמיים - משפטים, חשבונאות, ניהול מערכות בריאות ומדיניות ציבורית, ממשל ומשפט. אין לי ספק שהבחירה בלימודים גבוהים כרוכה בהשקעה לא מבוטלת מצידכם- זמן, כסף ושינוי סדר עדיפות של מהלך החיים היומיומי.
אנו יודעים שההחלטה לקבלת השכלה אקדמית היא הנכונה ובטוחים שבזכותה תבנו קרירה מוצלחת ומתגמלת וכן תפיקו הנאה אישית של הרחבת הדעת. המרכז האקדמי מתכוון לקחת את הרצון שלכם במלוא הרצינות ולעשות את כל הנדרש והאפשרי שתוכלו להגשים את
רצונכם/חלומכם.

אנו זכינו במרצים מהמעלה הראשונה הן בהשכלתם וידיעותיהם והן בדרך הלימוד שלהם. לצד זה אנו מסייעים
לסטודנטים במהלך הלימודים בחונכות, שיעורי חיזוק וב“הכוון קריירה“.
בשנה הקודמת, נפתחה תוכנית לתואר שני בלימודי משפט ללא משפטנים, שבה יוכלו הסטודנטים (שלא למדו תואר ראשון במשפטים) ללמוד עקרונות משפטיים ונושאים ייחודיים מעולמות המשפט.

לצד השאיפה למצוינות אנו חושפים את הסטודנטים שלנו לנושאים ופרויקטים ”חברתיים ערכיים“, מתוך רצון להקנות לסטודנטים תחושת שליחות ורצון לפעול למען חברה טובה וצודקת יותר.
אני מאחל לכם שתקופת הלימודים במרכז האקדמי תהיה מהנה ומועילה ושתשכילו למצות תקופה זו בחייכם כתקופה המסייעת בבניית עולמכם הפנימי האקדמי מקצועי.

אני מאחל לכולכם שנת לימודים פורייה ומלאת משמעות,
יהודה (הודי) ליברמן
מנכ"ל

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה