חדשות ועדכונים >> הודעה שנייה בנושא בחינות

הודעה שנייה בנושא בחינות

סטודנטים וסטודנטיות אהובים
כולנו בהנהלת המרכז האקדמי, הסגל האקדמי והסגל המנהלי מחזקים את ידי כולכם וחושבים עליכם ועל בני משפחותיכם בימים קשים ומורכבים אלה.
ימים אלה מלאים באי בהירות ומוקדם מדי לדעת כיצד יתפתחו הדברים, על כן, אנחנו מבקשים להבהיר כבר עכשיו.
אנו, במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט נדאג לסייע לכולכם בהקשר הלימודי ובכל הקשר אחר שתצטרכו. אל תחששו מהחלטות המתקבלות כעת ביחס לבחינות וכיוצא בזה שכן המרכז שם לעצמו למטרה לעמוד לצידכם ולסייע בכל הנדרש.
בדומה לשבוע הנוכחי גם בשבוע הבא, בין התאריכים 15.10-20.10 לא יתקיימו בחינות ולימודים כלל במרכז האקדמי.
החלטה ביחס לפתיחת שנת הלימודים תתקבל בהמשך ולפי ההתפתחויות..
לבנו עמכם ועם בני משפחותיכם, תנחומים למשפחות החללים וברכת החלמה לפצועים.
נמשיך לעקוב אחר האירועים ונעדכן בהתאם. נא עקבו אחר ההודעות בתחנת המידע ובאפליקציה..
אנו שבים ומזכירים שכל מי שזקוק לסיוע או לעזרה מכל סוג, מוזמן לפנות אלינו. מינהל הסטודנטים וכלל סגל המרכז עומדים לרשותכם לכל צורך
בשורות טובות!!
הנהלת המרכז

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה