הודעה לסטודנטים

סטודנטיות וסטודנטים יקרים

בימים קשים אלה אנו יחד אם שאר אזרחי מדינת ישראל עוקבים אחר המצב בדריכות.ידוע לנו כי רבים מכם ומבני משפחותיכם התייצבו בחזית המאמץ המלחמתי ורבים מכם גרים באזורי העימות השוניםאנו כאן לרשותכם!!!!

בכל קושי נא פנו לרכזת שלכם באמצעות:

תחנת המידע>פניה למזכירות

או באמצעות

הודעת וואטסאפ

 

כמו כן, נודה אם תעדכנו אותנו על גיוסכם או גיוס בני הזוג שלכם לשירות מילואים, כוחות ההצלה, החירום והביטחון או אם הנכם גרים באזורי עימות באמצעות הקישור שלהלן:

טופס עדכון גיוס 

ובכך נוכל להיערך בצורה טובה ולהעניק לכם תמיכה, בזמנים קשים אלו ועם שובכם לשגרת הלימודים. אנו מוקירים ומעריכים את תרומתכם לביטחון המדינה ומאמץ המלחמה ומתפללים יחד עמכם לעילוי נשמת הנרצחים והנופלים, לרפואת הפצועים, לשובם במהרה של החטופים ולשובם לשלום של כל חיילנו האמיצים וכוחות הבטחון ולשלום מדינת ישראל.

בשורות טובות
מינהל הסטודנטים

 

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה