יו"ד מיכל בן יצחק
המרכז להכוון קריירה >> דבר מנהלת המרכז להכוון קריירה

דבר מנהלת המרכז להכוון קריירה

סטודנטים יקרים

המרכז להכוון קריירה בשערי מדע ומשפט שם לו למטרה לסייע, לכלל הסטודנטים מכל החוגים, בנושא הקריירה והתעסוקה (עבודה והתמחות).

המרכז להכוון קריירה מנגיש לסטודנטים מידע חיוני ונחוץ שיסייע לסטודנטים, בהתאם לתחום לימודיהם, במציאת עבודה ו/או התמחות.

המרכז מקיים סדנאות רבות בתחום התעסוקה לרבות סדנאות לכתיבת קורות חיים, סימולציות הכנה לראיונות וכו'. כמו כן מקיים המרכז פאנלים, ימי זרקור, סיורים והרצאות.

אחד מאירועי הדגל של המרכז הוא הפקת יריד תעסוקה בתחום המשפט. היריד מצליח למשוך אליו מעסיקים טובים ואיכותיים מהמגזר הציבורי ומהמגזר הפרטי. הצלחת היריד מתאפשרת הודות להיכרות האישית והבלתי אמצעית שמתקיימת בין המעסיקים לבין הסטודנטים למשפטים

כמנהלת המרכז להכוון קריירה חשוב לי להקנות לסטודנטים כלים מקצועיים, על מנת שיוכלו למצוא את ההתמחות או את מקום העבודה ההולם ביותר לכישוריהם והמתאים עד כמה שניתן לתחום בו הם מעוניינים להתמחות או לעבוד.

אני מאמינה שלכל סטודנט/ית  ישנן חוזקות ותכונות ייחודיות ומטרתי לסייע לסטודנט להעצים את חוזקותיו ולהאמין בעצמו.

המסר שלי לסטודנטים שחלומות ניתן להגשים, אך לא עם ידיים בכיסים, זאת אומרת סטודנט שמעוניין במשרה, או מבקש להגיע להתמחות או למקום עבודה עליו להתאמץ ולנקוט בכל הפעולות והאמצעים שיכולים לסייע לו להגיע ליעד הנכסף.

עם נחישות התמדה ולמידה, ניתן להגשים כל יעד. מנסיוני לא פעם נתקלתי בסטודנט שהיה חדור מטרה ולא ויתר לעצמו , גם לאחר שנדחה כמה פעמים, ובעזרת עידוד, הכוונה ומוטיבציה הצליח.

אשמח תמיד לעזור ולסייע לכל סטודנט שפונה אלי בהכוונה ויעוץ.

 

ניתן לתאם עמי פגישה אישית  בכתובת המייל: michalb@mishpat.ac.il

 

 

מתעניינים?
 הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף.מתעניינים?
 הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף.

כניסת סטודנט כניסת מרצה