המרכז להכוון קריירה >> אודות המרכז להכוון קריירה

אודות המרכז להכוון קריירה

מטרת המרכז להכוון קריירה הינה לחשוף בפני הסטודנטים במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט את נתיבי הקריירה הפתוחים באמצעות ייעוץ אחד על אחד, גישה למאגרי מידע, אינפורמציה מקיפה על מקומות להתמחות, הכוונה בשוק תחרותי והשתתפות בפאנלים.
בוגרים וסטודנטים החל מהשנה השנייה ללימודיהם, יוכלו ליהנות משרותי המרכז, לצבור באמצעותו ידע ולהיעזר בסל מוצריו.
המרכז מנוהל ע"י עו"ד מיכל בן יצחק. המרכז להכוון קריירה סייע למאות סטודנטים ובוגרים רבים, וכעת הם נמצאים בעמדות מפתח בעולם המשפט הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי.

 

שירותי המרכז להכוון קריירה:

  מאגר מקוון של מעסיקים מהמגזר הפרטי, העסקי והממשלתי,
הכולל מאות מעסיקים ודרכי ההתקשרות איתם.
   לוח משרות זמין וחדיש באתר המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט.
  ליווי והדרכה אישיים.
  סיוע וייעוץ בכתיבת לקורות חיים ומכתב מלווה.
  ניתוח ראיונות קודמים לצורך הפקת לקחים.
  מתן הכוונה וכלים חשובים להצלחה בראיון להתמחות.
  הפקת פרזנטציות, כנסים ופאנלים בהשתתפות משרדים מובילים.
  העברת קורות חיים של סטודנטים נבחרים.
  קשר חם עם עו"ד מובילים.


 

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה