סטודנטים >> תוכנת למידה אינטראקטיבית

תוכנת למידה אינטראקטיבית

המרכז האקדמי שמח להציג לכם את Annoto -  כלי טכנולוגי המשולב בשיעורים המוקלטים של תוכניות הלימודים השונות, אננוטו מאפשרת יצירת שיח ממוקד (שיתופי ואחד על אחד) על גבי כל נקודה במהלך השיעור.

יתרונותיה של אנוטו

  • מחברת שיתופית- מאפשרת תקשורת ביניכם לבין מרצה הקורס, וגם בין סטודנטים אחרים. לא הבנתם נקודה מסוימת בשיעור? תוכלו לשאול שאלה באותה נקודה ולקבל מענה, כל זאת מבלי לצאת מהסרטון כלל.
  • מרחב משתתפים- מאפשר שיח אחד על אחד עם כל משתתף אחר בקורס (מרצה/ סטודנט)
  • מחברת אישית- המקום הפרטי שלכם בו תוכלו לסמן קטעים בסרטון שתרצו להדגיש, לסכם את הסרטון וכן לתעד שאלות ומחשבות באופן אישי שאינו חשוף לאחרים.
  • מערכת התראות- מאפשרת לכם לקבל התראה במייל ברגע שקיבלתם מענה לשאלה ששאלתם, וגם לעקוב אחר תגובות חדשות שנוצרו בסרטון.

צפו בסרטון הדרכה על המערכת:


 

 

 

 

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה