הפקולטה לניהול >> תואר שני במנהל עסקים M.B.A

תואר שני במנהל עסקים M.B.A

הטבת רישום בסך 500 ₪ לפרטים >>

הכירו את התואר השני במנהל עסקים החדש שלנו, הכי נכון, הכי נוח וכזה שבתוך שנה אחת בלבד תוכלו להתקדם בזכותו לתפקידים נחשקים במשק.
תואר שני במנהל עסקים במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט בהוד השרון הוא M.B.A חכם.
אנו מציעים תוכנית חדשה ויוקרתית המיועדת לבוגרי תואר ראשון מתחומים שונים אשר נועדה להכשיר את בוגריה לתפקידי מפתח וניהול במגוון ארגונים ועסקים.

בראש התוכנית עומד פרופ' שמואל סטשבסקי, בעל ניסיון רב הן כמנהל באקדמיה והן בעולם העסקי בתחומי הניהול, היזמות והייעוץ, יחד איתו מעבירים את התוכנית סגל מרצים מומחים בתחומם, מן השורה הראשונה.

תוכנית חדשה ומעודכנת- תוכנית הלימודים בנויה מתוך הבנה עמוקה של עולם העסקי ומציעה 2 מסלולי התמחות מבוקשים:
-  יזמות וחדשנות
-  יזמות ושיווק דיגיטלי
תואר שני בשנה אחת - הלימודים נמשכים במשך שלושה סמסטרים רצופים ומסתיימים בתום שנת לימוד אקדמית אחת.
ללא ימי שישי- תוכנית הלימודים נוחה, גמישה והיברידית, המתחשבת במחויבויותיכם האחרות שלכם- משפחה וקריירה ומשאירה לכם את ימי השישי חופשיים.
מחוברים לעולם העסקים- תוכנית הלימודים העדכנית מפגישה אתכם עם מנהלים רבים כמוכם, ומאפשרת יצירת networking איכותי אשר מאפשר לכם ללמוד מבעלי ניסיון מוכח.
הטבות והנחות- שכר הלימוד הינו אטרקטיבי ומציע מגוון מלגות למתאימים.

למי מיועד תואר שני M.B.A חכם במנהל עסקים?

התוכנית לתואר שני במנהל עסקים מיועדת לבוגרי תואר ראשון מכל תחום שהוא, המעוניינים לרכוש ידע הנדרש לניהול עסקים לרבות תחומי הניהול, ההתנהגות הארגונית, השיווק, המימון, החשבונאות והיזמות. הוא מאפשר להשתלב או להתקדם לתפקידי מפתח בארגונים עסקיים ובמוסדות ציבוריים שונים.

התואר פותח אפשרויות תעסוקתיות בתחומים מגוונים, ביניהם תפקידים בתחום הניהול, השיווק בכלל והשיווק הדיגיטלי בפרט, תפקידים הקשורים לייעוץ ארגוני ולניהול משאבי אנוש, משרות שונות בעולמות הכלכלה והפיננסים, וכן תפקידים רבים נוספים בהם נדרשת הבנה עסקית. בנוסף מתאים גם לאלו המעוניינים לפתוח עסק עצמאי או מיזם חדש. בתואר ירכשו הסטודנטים בין היתר, ידע רחב בתחומים: ניהול ופיתוח עסקי , יזמות ושיווק , מימון וחשבונאות ועוד כלים שיסייעו להם להצמיח את העסק קדימה.

קורס AI כחלק מתוכנית הלימודים, בחינם

התמחויות בתואר שני למנהל עסקים

במסגרת התואר יוכלו הסטודנטים לבחור באחת מבין שתי התמחויות:

התצחות ביזמות וחדשנות
ההתמחות מתאימה לכאלו השוקלים לפתוח עסק או מיזם וכן לשכירים או לעצמאיים המעוניינים לקבל כלים מתקדמים אשר עוסקים בפיתוח מיומנויות ניהוליות, עולמות השיווק, מימון וגיבוש אסטרטגיה בעידן החדשנות הדיגיטלית בניית תוכניות עסקיות ועוד. עם סיום הלימודים בנוסף לתעודת ה- M.B.A תינתן תעודה נוספת ובה תצוין התמחות ביזמות וחדשנות או התמחות.
לפרטים נוספים אודות ההתמחות >>

התמחות ביזמות שיווק ודיגיטל
ההתמחות מתאימה למי שמעוניין להשתלב בתפקידי שיווק, דיגיטל וחדשנות, וכן לשכירים או לעצמאיים המעוניינים לקבל כלים מתקדמים לשיווק וקידום העסק בעולם הדיגיטלי ההולך ומתפתח. מסלול זה יכשיר את לומדיו להצליח בעולם העסקים התחרותי ויקנה להם כלים להצלחה בתחומים כגון: טכנולוגית ופיתוח תוכנית עסקית, שיווק דיגיטלי, תקשורת שיווקית ומסחר באינטרנט ועוד. עם סיום הלימודים בנוסף לתעודת ה- M.B.A תינתן תעודה נוספת ובה תצוין התמחות ביזמות, חדשנות ודיגיטל.
לפרטים נוספים אודות ההתמחות >>

ראש החוג לתואר שני במנהל עסקים

פרופ שמואל סטשבסקי
פרופ שמואל סטשבסקי
בראש התוכנית לתואר שני במנהל עסקים, עומד דיקאן הפקולטה לניהול, פרופ' שמואל סטשבסקי- בעל ניסיון רב הן כמרצה וכמנהל באקדמיה בתחום מנהל העסקים והן בעולם העסקי והניהולי. הוא מומחה בניהול, יזמות, הי-טק, אינטרנט ומסחר אלקטרוני, בניהול פרויקטים, במשחקי עסקים ובהתנהגות ארגונית. רשימת הפרסומים שלו מגוונת וכוללת ספרים, פרקים בספרים, מאמרים בכתבי עת שפיטים, פטנטים, מאמרים ותקצירים בכנסים מדעיים, חוברות הדרכה מקצועיות ודוחו"ת מחקר יישומי. לעמוד המלא של פרופ' סטשבסקי לחצו כאן >>

ייחודו של תואר שני במנהל עסקים במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

תואר שני M.B.A במנהל עסקים מיועד לבעלי ניסיון מעשי וכן גם למי שטרם רכש ניסיון מעשי, ורק בתחילת דרכו התעסוקתית. תוכנית הלימודים מקנה יתרונות רבים כגון:

סיום התואר תוך שנה אקדמית אחת בלבד
משך התוכנית הינו שנה אחת בלבד במשך 3 סמסטרים רצופים: סמסטר א', סמסטר ב' וסמסטר קיץ.

ללא יום שישי
הלימודים מתקיימים בשעות אחה"צ והערב יומיים באמצע שבוע, ללא יום שישי. כך תוכלו לשלב לימודים עם עבודה ומשפחה וללא הצורך לוותר על שעות הפנאי של שישי בבוקר. בנוסף, הקורסים הינם היברידיים ומשלבים למידה פרונטלית ומקוונת, מה שמאפשר לשלב עבודה ולימודים בצורה נוחה ביותר.

למידה היברידית
הלימודים בתוכנית משלבים הן למידה פרונטלית בקמפוס והן לימוד מקוון. מספר מפגשים של כל סמסטר יהיו בקמפוס שבהוד השרון ושאר המפגשים מקוונים. סמסטר קיץ יהיה כולו מקוון. שילוב אופטימלי זה יאפשר לכם ללמוד בצורה גמישה ובהתאמה לצרכים שלכם.

מלגת סטודנטים ובוגרים של שערי מדע ומשפט
סטודנטים ובוגרים של המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט נהנים ממלגה בסה"כ של  5,000 ש"ח

מלגת מצטיינים
  בוגרי תואר ראשון של מוסדות אחרים, בממוצע ציונים 88 ומעלה יקבלו מלגה בסה"כ של 3,000 ש"ח

תוכנית לימודים עדכנית ופרקטית עם חיבור לעולם העסקי
התוכנית הינה עדכנית ומשלבת קורסים מעשיים הנמצאים בליבת הידע של מנהל העסקים והיזמות. התוכנית כוללת קורסים שונים כגון: יסודות השיווק, ניהול והתנהגות ארגונית, יזמות טכנולוגית, שיווק דיגיטלי, ניהול אסטרטגי בעידן הדיגיטל , ניהול משאבי אנוש , ניהול בינלאומי ועוד.

מסלול ישיר לתואר שני
לסטודנטים לקראת סיום התואר הראשון, מכלל המוסדות האקדמיים המוכרים, אנו מציעים מסלול ישיר לתואר שני M.B.A - סטודנטים הנמצאים בשנתם האחרונה של התואר הראשון ומעוניינים לשלב לימודי תואר שני במנהל עסקים יוכלו להתחיל את לימודיהם במקביל לסיום התואר ראשון. תנאי הקבלה למסלול הישיר - ממוצע אקדמי 88 לפחות.

התמחויות שונות לבחירה
בתוכנית ישנה בחירה בין שתי התמחויות: התמחות ביזמות וחדשנות או התמחות ביזמות, שיווק ודיגיטל.

שיעורים מוקלטים
כל השיעורים מוקלטים ומאפשרים גישה זמינה בכל זמן שתרצו, אם לצורך חזרה לקראת בחינה או במידה ופספסתם שיעור.

צפו בסרטון וגלו למה כדי ללמוד תואר שני במנהל עסקים M.B.A בשערי מדע ומשפט


מטרת התוכנית

מטרת התוכנית היא לצייד את בוגריה במיומנויות וידע עסקי וניהולי משמעותי כך שיוכלו בעתיד להשתלב בתפקידי ניהול שונים ובזכות הידע הרחב וארגז הכלים שברשותם ידעו לנהל ולהוביל עסקים גם בשגרה וגם בעתות משבר ויתאימו אותו לצרכים המשתנים של העולם החדש.

תוכנית הלימודים לתואר שני M.B.A

תוכנית הלימודים לתואר שני במנהל עסקים מורכבת מקורסי חובה, סמינריונים ייחודיים וקורסי בחירה. התוכנית שואפת להכשיר את בוגריה באופן מיטבי ברמה אקדמית גבוהה לתפקידי ניהול ולספק לבוגרים ידע מקיף ורב תחומי במגוון תחומי מנהל עסקים.

בין הקורסים הנלמדים:
 • ניהול אסטרטגי בעידן הדיגיטל
 • ניתוח דוחות כספיים והערכת שווי
 • ניהול חדשנות
 • ניהול בינלאומי
 • מימון
 • חשבונאות
 • ניהול משאבי אנוש
 • ניהול והתנהגות ארגונית
 • שיווק דיגיטלי
 • תקשורת שיווקית ומסחר באינטרנט
 • משפט עסקי
 • משחק עסקים מתקדם

יזמות טכנולוגית ותוכנית עסקית ועוד.
*קורסי השלמה: סטודנטים אשר לא למדו במסגרת תואר אקדמי קורסי מבוא לכלכלה מיקרו-מאקרו ומבוא לסטטיסטיקה ניהולית הדרושים במנהל עסקים, יתבקשו לבצע קורסי השלמה במסגרת התוכנית. קורסי השלמה אלה הינם היברידים.

לתוכנית המלאה לתואר שני במנהל עסקים

 

מתווה לימודים היברידי לתואר שני במנהל עסקים .M.B.A

התוכנית מותאמת לסטודנטים עובדים ובעלי משפחות, הלימודים מתקיימים בשעות אחה"צ והערב יומיים באמצע שבוע, מספר מפגשים ראשונים של סמסטר א' ו ב' הינם פרונטליים בקמפוס בהוד השרון, שאר המפגשים הינם מקוונים. בסמסטר קיץ כל המפגשים מקוונים. כלל השיעורים מוקלטים וזמינים במהלך כל תקופת לימודי התואר

מקפצה לקריירה וקידום תעסוקתי לאחר תום הלימודים

תואר שני במנהל עסקים M.B.A נחשב ליוקרתי ומבוקש. הידע והכלים שתרכשו בתוכנית יעזרו לכם לבלוט ולייצר לכם יתרון תעסוקתי בשוק העבודה ולהשתלב במגוון רחב של תחומים וארגונים . בוגרי תואר שני במנהל עסקים M.B.A הינם מבוקשים בשוק העבודה והינם בעלי שכר גבוה. על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בבדיקת ההכנסה החציונית, בוגרי תואר שני M.B.A לאחר 3 שנים מסיום התואר, מרוויחים 47% יותר מבוגרי תואר ראשון, ו35% יותר מאשר בוגרי תואר שני בכלל המקצועות (הלמ"ס, 12.2.2017).

תנאי קבלה לתואר שני במנהל עסקים .M.B.A

● בוגרי תואר ראשון מוכר מכל תחום בממוצע 76 לפחות
● סטודנטים בעלי ניסיון ניהולי/ מקצועי מוכח וממוצע 70-75 ייבחנו ע"י ראש החוג לתואר שני במנהל עסקים M.B.A
● פטור אקדמי באנגלית מתואר ראשון.
● מבחן יע"ל - נדרש עבור מועמדים שסיימו לימודי התואר הראשון ששפת ההוראה בהם אינה עברית.

לטופס ההרשמה יש לצרף:
 • טופס רישום מלא
 • קורות חיים
 • צילום קביל של זכאות לתואר וגילון ציונים
 • צילום ת.ז. הכולל את השם ומספר הזהות.
 • טופס הוראת קבע חתום ע״י הבנק.
 • לבוגרי מוסדות מחו״ל - אישור שקילה ממשרד החינוך.

*מגישי תעודות מחו”ל מתבקשים לדאוג לתרגמן על ידי מתורגמן מוסמך, לצרף אישור נוטריוני וכן לצרף אישור רשמי משגרירות אותה מדינה על ערך התעודה, ושקילה ממשרד החינוך.

ניתן למצוא את כל המידע אודות פרטי הרישום לתואר שני במנהל עסקים בעמוד זה >>

 

*המועצה להשכלה גבוהה אישרה את פתיחת התוכנית ללימודי תואר שני במנהל עסקים והענקת התואר מותנת באישורה.

 

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה