המרכז להכוון קריירה >> איך להצליח בראיון להתמחות

איך להצליח בראיון להתמחות

בעמוד זה ריכזנו לכם.ן טיפים חשובים להצלחה בראיון להתמחות

ניתן להיכנס למצגת מתוך  סדנאת ראיונות להתמחות

בהצלחה!

טיפים לראיונות התמחות

   לבוש – ללבוש, ככל הניתן בגדים מחויטים, להימנע מג'ינסים, נעלי ספורט, כפכפים וכדומה. גברים – מגולחים. אם הנך מגדל זקן, אנא דאג שיהיה מסודר.

  מידע – נסו לברר כל פרט על המראיין והמשרד, באמצעות גוגל ומאגרי המידע המשפטיים. מי עוה"ד במשרד, התחומים המשפטיים בהם עוסק המשרד, תיקים אחרונים שעוה"ד הופיעו בהם, מאמרים חשובים שכתבו.

  עדכון – היו מעודכנים בחידושים האחרונים בתחום בו הנכם מתראיינים: פסיקה חדשה, תיקוני חקיקה וכו'.

  תקשורת – היו מעודכנים בקורה בתקשורת בשבוע בו הנכם מתראיינים. אירועים תקשורתיים הם מקור לשאלות בריאיון.

  דעה משפטית – כשאתם אומרים את דעתכם המשפטית, בססו אותה על הדין והפסיקה.

  תהליך חשיבה – גם אם אינך יודע את התשובה לשאלה, הסבר מה היית עושה או מה היית בודק. הרבה פעמים המראיין רוצה לבחון את תהליך החשיבה שלך.

  נימוס – אין להתפרץ לדברי המראיין, תנו לו לסיים את דבריו ואז תשיבו.

  מידתיות – הפגינו ביטחון מידתי, לא ביטחון מופרז וגם לא חוסר ביטחון.

*נכתב עפ"י המלצותיה של פרופ' מיכל טמיר.

 

מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.מתעניינים?
* בשליחת טופס זה אני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים. עוד >> *הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.

כניסת סטודנט כניסת מרצה