תמונת רקע

מנהל ממשל ומשפט

לימודי מנהל ממשל ומשפט  מאפשרים לסטודנטים הלוקחים בהם חלק להיחשף אל התחום באופן מעמיק וללמוד עליו לא מעט. הלימודים מוצעים במסגרת לימודי תואר על ידי מכללות ואוניברסיטאות מובילות בכל הארץ. במהלך הלימודים משתתפים הסטודנטים בקורסים שונים, הבוחנים את תחום המנהל הציבורי מהיבטיו השונים. מי שבוחר במסלול זה יכול, בתום הלימודים, להשתלב במוסדות ציבוריים שונים, בגופים ציבוריים חשובים וגם במשרדי ממשלה למיניהם.

 

מה כוללים לימודי מנהל ממשל ומשפט

לימודים אלה מציעים לסטודנטים מבחר של כלים חשובים בתחום המנהל עצמו ובתחומים רלוונטיים לו, כמו תחום המשפט, תחום ההתנהגות הארגונית ועוד. נושאי הלימוד והקורסים המוצעים במסגרתם רבים מאד. כמו למשל קורסים בכלכלה פוליטית, קורסים בשיטות מחקר ובסטטיסטיקה, קורסים בביטחון לאומי ועוד. מי שבוחר במסלול לימודי זה נחשף אל התחום באופן מעמיק ונהנה מרמת לימודים גבוהה מאד. את הקורסים מעבירים מרצים מובילים בתחומם ואפשר לשלב לצידם לימודים בתחומים אחרים כדי לקבל ידע נרחב יותר. לימודי מנהל ממשל ומשפט (נקראים גם לימודי מדיניות ציבורית )נמשכים בדרך כלל שלוש שנים והם חלק מלימודי תואר ראשון.

 

לסיכום

לימודי מנהל ממשל ומשפט מציעים כלים רבים וחשובים מאד שיכולים לעזור לכל מי שרוצה לעסוק בתחום וכן חושפים את הסטודנטים אל תחום זה באופן מעמיק במיוחד. זוהי הזדמנות מצוינת עבור אלה הרואים בתחום זה כשליחות לפתח את המיומנויות הנדרשות כדי לעסוק בכך וגם לרכוש ידע רב וחשוב מאד הרלוונטי לתחום המנהל הציבורי.

מוזמנים לקרוא בנוסף: מדיניות ציבורית | תואר ראשון במשפטים

מתעניינים?
 הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף.

מתעניינים?
 הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף.

כניסת סטודנט כניסת מרצה